Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kampaň na hlavné šou jesene sa začína už teraz: Joj ukázala veľké promo na novinku Take me out!

Štart kampaní na jesenné ťažiskové formáty sa posúva stále viac.

Jesenná sezóna je pre televízie každý rok mimoriadne kľúčová. Už pravidelnou súčasťou prípravy na dôležité obdobie roka bol súboj televízií o to, ktorá stihne skôr spustiť kampaň na hlavnú šou sezóny, čo prinieslo posúvanie štartu kampani hlbšie do stredu prázdnin. Televízie ich tak spúšťali na prelome júla s augustom, no teraz to je ešte skôr.

Joj sa do kampane na svoju ťažiskovú šou jesene totiž púšťa netradične už v polovici júla. Do médií vypustila veľké minútu a pol dlhé imidžové promo na štúdiovú zoznamku Take me out, ktorá sa nakoniec stane jej hlavným projektom budúcej sezóny. Pôvodne sa očakávalo aj nasadenie Česko Slovensko má talent, prípravy siedmej série nakoniec Joj zastavila.

Imidžová upútavka na Take me out, ktorá by sa vo vysielaní mala objaviť v najbližších dňoch, odkazuje na pointu celej šou. Moderátor Jakub Prachař sa v nej prebúdza v dome plnom žien. Posteľ, kuchyňu, kúpeľňu aj obývačku obsadil dav dievčat, ktoré ho chcú získať pre seba. Po prebudení zo zlého sna sa Prachař ocitá v posteli vedľa svojho spolumoderátora, Milana „Juniora“ Zimnýkovala.

Pri štarte kampane už v polovici júla nebude prekvapením, ak Joj novinku Take me out uvedie už od augusta. V rovnaký mesiac by mohla Markíza spustiť jednu zo svojich veľkých jesenných šou – Pevnosť Boyard či Let´s Dance. Očakáva sa, že skôr sa na obrazovky dostane dobrodružná šou.

O šou Take me out
Tridsiatka žien si vyberá partnera na rande. Súťažiace budú mať k dispozícii len jeden krátky pohľad na to, aby sa rozhodli, či budú prihlásení chlapi v šou pokračovať ďalej. Čím dlhšie muž v súťaži vydrží, tým viac sa o ňom ženy dozvedia. Potom sa však karty vymenia a muž, ktorý ostane ako posledný, si bude musieť vybrať svoju vyvolenú partnerku spomedzi žien, ktoré oňho prejavili záujem. Ak nájde tú pravú, odvedie si ju zo štúdia a do hry vstúpi nová žena.

Čítať viac...
Nahor