Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kameňák stále úspešný, v x-tej repríze dorovnal hlavný program Markízy! Všetko čo mám rád naďalej lídrom piatka

V minulosti problematický piatok Joj toto leto ovládla.

Tento piatok sa museli televízie uspokojiť s nižšími ratingami. Pre extrémne teplé počasie trávilo pekný večer pred obrazovkou výrazne menej divákov ako pred týždňom, vďaka čomu po rekordnom vydaní zaznamenala šou Všetko čo mám rád dosiaľ najnižší výkon. Týkal sa počtu divákov, keď relácia mala ratingovo podliezť 6 %, podielovo však potvrdila svoj výkon, keď sa udržala na nadpriemerných 25 %. Ratingovo nízko bola Markíza s českou klasikou Jak vytrhnou velrybě stoličku, keď prekročila len 4 % s podielom nad 19 %.

Tak ako pri dvoch komédiách Slunce, seno, … aj tento piatok dokázala Joj s neskorou komédiou dorovnať hlavný piatkový program Markízy. Aj prvý multireprízový Kameňák totiž po Všetko čo mám rád prekonal 4 ratingy, pričom podiel sa už dostal na úroveň okolo 26 %. Jednotka s Naj dedinkou podliezla 11 a prekročila 16 % (12 – 54 / 12+). Medzi menšími Max Payne na Plus podliezol 7 %, na Wau vyskočila Svieža štvorka, ktorá mala atakovať 5 a 6 %. Kongo na Dajto prekročilo 5 %, Leto v Marrákeši na Doma šlo pod 3 %.

Susedské prípady sa podvečer na Markíze hýbali okolo 20 %, Súdna sieň na Joj okolo 14 %. Televízne noviny v podieli vyskočili nad 28 %, ratingovo vyhrali nad Novinami o vyše pol bodu, tie v podieli prekročili 24 %. Naďalej sa však držia vpredu v celkovom publiku. Najsledovanejším programom dňa sa stala šou Všetko čo mám rád, Joj okrem prime-time dominovala aj celodenne, kde sa bežne drží vpredu Markíza.

Čítať viac...
Nahor