Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kameňák 5 splnil očakávania Markízy, premiéra valcovala! Talent stiahla, vyskočilo Nové bývanie

Kameňák ostáva aj naďalej hitom Slovákov.

Kameňák opäť valcoval. Komediálna filmová séria, ktorá dodnes funguje v mnohopočetných reprízach, dosahuje v premiére vysoké čísla sledovanosti a platilo to aj o jej vianočnom pokračovaní. Kameňák 5 podľa našich informácií dosiahol rating 13,3 % a podiel až 33,7 %. Za predchádzajúcim štvrtým filmom zaostal, ten sledovalo 14,5 % divákov s podielom pod 43 %. Komédia sa stala jasne najsledovanejším programom nielen minulého týždňa ale aj niekoľkých predchádzajúcich. Predbehla aj všetky jesenné vydania Tvoja tvár znie povedome.

Šou Česko Slovensko má talent s druhým semifinále za tým prvým zaostala, v značne silnejšej konkurencii ju malo sledovať 8,8 % divákov s podielom 24,5 %. Po skončení Kameňáku šiel Talent výrazne do čela. Semifinálové rozhodnutie sledovalo viac divákov ako pred týždňom, dosiahlo rating 5,5 % s podielom až 34 %. Komédia na Markíze stiahla najmä mladších divákov seriálu Jednotky Doktor Martin, v komerčnej cieľovke podliezol 10 %, v 12+ uhral 14,5 %.

Z menších staníc Transformers 3 uhrali Dajto share pod 5 %, Červený barón na Plus prekonal 4 %, rovnako aj snímka Zoznámte sa, Joe Black na Doma. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali medzi 2 – 3 %.

Podvečer sa do vedenia dostalo Nové bývanie, ktoré už vo svojej 19. sezóne opäť zaberá. Jeho rating mal dosiahnuť hodnotu 7,5 % a podiel sa dostať cez 23 %. Markíze stále viac klesá reprízová Horná Dolná, platí to aj o nedeľnom podvečere, kde tentoraz tesne prekročila 20 %. Televízne noviny sa dostali pod 30 %, Noviny získali podiel 27,5 %.

Čítať viac...
Nahor