Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Kameňák 4 Markíze prvýkrát nezafungoval! Jednotka vysoko s finále Ligy majstrov

Podobne ako v piatok sa Markíza večer ocitla na poste trhovej trojky.

Liga majstrov vo svojom tohtoročnom finále ponúkla podobnú drámu ako spred dvoch rokov. Opäť sa proti sebe postavili španielske tímy Real Madrid a Atlético Madrid, v ktorom bol aj tentokrát úspešnejší slávnejší tím. Zápas znovu dospel až do predĺženia, pričom tento rok nerozhodlo ani to. Podpísalo sa to na zvyšujúcom sa výkone dramatického súboja, ktorý dosiahol v komerčnej cieľovke 12 – 54 podľa našich informácií podiely 17,1 % a v druhom polčase spojenom s predĺžením aj penaltami až 24,4 %. Ide o lepšie hodnoty ako spred dvoch rokov, zároveň vďaka napínavému priebehu zápas vyskočil v druhej časti na lepší podiel ako minuloročné finále.

Konkurenciu futbalu horšie ustála prekvapivo Markíza, ktorej len vlažne zafungovala niekoľkonásobná repríza komédie Kameňák 4, keď neuspela s podielom 17,5 %. Vyššie bola Joj s filmom Žena zabijak, ktorý dokázal od začiatku držať s Ligou majstrov krok. Vrcholil v priebehu jej prvého predĺženia, priemerne v podieli dosiahol 18,4 %.

Na menších Kutyil šiel cez 5 %, Leto pri Mazurských jazerách na Doma päťku atakovalo. Zrodenie planéty opíc na Plus preliezlo 4 %, Uragán na Dajto sa v dvojporcii hýbal okolo 2,5 %. Podvečer na hlavných staniciach patril Smotánke, ktorá v podieli vyskočila pod 26 %, oproti posledným týždňom si polepšili reprízoví Naši, ktorí sa vytiahli k 15,5 %.

Čítať viac...
Nahor