Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

K Susedom sa vrátila väčšina divákov, najvyššie na trhu Noviny! Kuchyňa dokázala stúpnuť, tlačkovka Bugára lídrom

Oteckovia pokračujú v jasnej dominancii, Susedov opäť v celkovom publiku predbehli Noviny.

Susedia odštartovali tento pondelok plynulo svoju druhú sériu, s ktorou na úvod zvrátili minulotýždňový pokles. Sitkom porástol o necelý rating, keď si ho malo pozrieť 12,4 % divákov s podielom 32,1 %. Nábeh aj v druhý týždeň využila Kuchyňa, ktorá oproti štartu dokonca o málo rástla. Pozrieť si ju malo 9,4 % divákov s podielom cez 26 %. Jemný nárast divákov mohlo spôsobiť práve posilnenie Susedov. Na Markízu sa zároveň vrátil tento pondelok Kredenc. Televízia opäť skeč šou verí v lepšom čase, na prvýkrát si skutočne dokázala polepšiť s ratingom 5,6 % a podielom cez 20 %.

Inkognito na Joj prekročilo 7 ratingov s podielom nad 19 %, Heslo sa dostalo pod 15 %. Mimoriadne očakávanou udalosťou bola v priebehu dňa a najmä večera tlačová beseda predsedu koaličnej strany Most-Híd, Bélu Bugára, po rokovaní Republikovej rady. Bugár nakoniec vystúpil o 22:30, pričom jeho vyhlásenie sledovalo 229-tisíc divákov s podielom pod 20 %. Tlačovka bola vo svojom čase najsledovanejšou udalosťou na Slovensku, a teda lídrom trhu. V komerčnej cieľovke dotiahla s 3 ratingami pri podieli nad 16 % v tom čase Markízu. TA3 bola v priebehu celého dňa pre turbulentné dianie na politickej scéne mimoriadne sledovaná, okrem vyhlásenia Bugára aj pre odstúpenie ministra vnútra, Roberta Kaliňáka. Celodenne bola štvrtou najsledovanejšou stanicou na trhu s podielom 7,2 % (12+). Z ďalších menších staníc najvyššie z dňa vyskočili Matky a dcéry na Doma s podielmi nad 5 a okolo 8 %.

Podvečer ďalej valcujú Oteckovia, v pondelok ich malo sledovať 11 % divákov s podielom pod 36 %. Presne polovičný výkon s ratingom 5,5 % dosiahla Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá však od minulého týždňa posilnila, v podieli sa dostala okolo 18 %. Televízne noviny šli pod 31 %, Noviny pod 25 %.

Susedia sa stali bezpečne najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke, celkovo ich však opäť predbehli Noviny, ktoré majú na trhu aktuálne najviac divákov. V pondelok si ich malo pozrieť vyše 635-tisíc divákov, TN-ky pod 610-tisíc. Susedov sledovalo cez 610-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor