Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

K Rodinným prípadom či Policajtom v akcii pribudne novinka: Joj budúci rok nasadí novú daily sériu!

Scripted seriály sú na Slovensku stále populárne, budúci rok na obrazovky pribudne ďalšia séria.

V dennom programe televízií už desať rokov dominujú hrané scripted série, ktoré sa dodnes tešia veľkej popularite. V roku 2008 ako prvá prerazila Joj so Súdnou sieňou, ktorá roky patrila medzi jej veľké opory podvečerného programu, pričom aj v dnešných dňoch nachádza v programe Joj svoje miesto. V roku 2014 zas svoju najúspešnejšiu sériu začala naplno vysielať Markíza, keď do druhého večerného okna zaradila Rodinné prípady. Tie neraz vypĺňajú veľkú časť off-time Markízy, zároveň im stále patrí podvečerný slot v období, keď pauzujú Oteckovia.

Popri týchto sériách televízie stihli uviesť aj Rodinné záležitosti, Policajtov v akcii alebo Susedské či Policajné prípady. Ku všetkým týmto seriálom pribudne má už čoskoro pribudnúť ďalšia séria, ktorá sa tentokrát pozrie na zásahy záchranárov.

Nový daily scripted seriál s názvom Záchranári pripravuje Joj, pričom podľa potvrdených informácií ho má v pláne nasadiť do vysielania budúci rok. Ako to býva pri scripted seriáloch zvykom, aj Záchranári sa nechajú inšpirovať skutočnými prípadmi a zásahmi, ktoré zrekonštruuje v televíznej podobe.

Koncept Záchranárov by mal pripomínať Policajtov v akcii, diváci v jednej epizóde uvidia viacero zásahov. V seriáli by sa mali v úlohe záchranárov objavovať aj známejšie televízne tváre, medzi nimi napríklad Mária Breinerová alebo Karol Csino. Joj podľa klientskej brožúry plánuje Záchranárov, podobne ako Súdnu sieň, vysielať aj na českej stanici Joj Family.

Čítať viac...
Nahor