Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Juniorský futbal pri sile, Slováci s Poľskom na Markíze bodovali! Kuriér dotiahol Čo ja viem, Joj v sobotu s výbuchom

Športové prenosy získavajú na sile, záujem rastie aj o juniorské kategórie najsledovanejších športov.

NEDEĽA: Farma 8 finišovala s rekordom série, vyskočila na vrchol celého týždňa! Finále však historicky najnižšie

PIATOK: Hokej a futbal lákajú divákov už aj so šampionátmi juniorských kategórií. Po rekordnej sledovanosti MS v hokeji do 18 rokov sa s úspechom uviedol aj európsky turnaj vo futbale hráčov do 21 rokov. Hneď v prvý deň šampionátu nastúpili Slováci proti domácemu Poľsku, pričom zápas odvysielala Markíza od 20:30 priamo na hlavnej stanici. Záujem divákov jej priniesol nadpriemer, keď dva polčasy víťazného duelu dosiahli podiely pod 23 a 29 %. Markíza tak bola vyššie ako s piatkovou Farmou. Čo ja viem kleslo na podiel 17,5 %, šou bola vyrovnaná s Kuriérom na Joj, ktorý opäť televízii zabezpečil dostatočné čísla výkonom nad 17 %.

Z menších sa darilo Plus a filmu Pí a jeho život, v podieli podliezol 7 %, nasledovala ho Doma s rodinným filmom Pestúnmi proti svojej vôli a podielom tesne nad 6 %. Dajto so Špiónom uhrali 3,5 %, Myšlienky vraha sa na Wau hýbali okolo a pod 3 %.

Rodinné prípady podvečer atakovali 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zaostala s podielom pod 14 %. Lepšiu východiskovú pozíciu zúžitkovali Televízne noviny s podielom nad 25 %, Noviny zaostali o minimum ratingu, pre neskorší vysielací čas ale zaznamenali nižší podiel nad 22 %.

SOBOTA: Vo všetky tri záverečné večery týždňa bola najvyššie Markíza. V sobotu viedla s filmom Podfukár a podielom pod 22 %, za sebou mala Jednotku so zábavnou šou Záhady tela a podielom nad 17 %. V 12+ relácia podliezla 22 %. Nedarilo sa vôbec Joj, ktorej snímka Kráľovská noc hlboko prepadla s podielom len nad 10 %. Nie tak ďaleko za sebou mala vlastnú menšiu sestru Plus, ktorej Con Air uhralo 7,5 %. Dajto so zápasom Španielsko – Macedónsko na mládežníckom EURE uhralo pod 7 a rovných 5 %, romantika Najlepší ocko na Doma sa hýbala okolo 5 %. Inkognito na Wau podliezlo 4 %.

Smotánka na Markíze v accesse dosiahla okolo 22 %, Naši na Joj boli pod 13 %. Noviny ale vyhrali spravodajský súboj, v podieli podliezli 24 %, Televízne noviny o málo prekročili 23 %.

Foto: FB SFZ

Čítať viac...
Nahor