Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Junior sa stane novou tvárou Joj: Okrem Talentu dostane aj nový formát!

Doteraz sa Junior objavoval najmä na obraze verejnoprávnej televízie, od Joj dostal hneď dve ponuky.

Junior s Marcelom sa vďaka ich rádiovej šou vyšvihli medzi moderátorskú elitu na Slovensku. Po tom, čo RTVS trafila do čierneho a angažovala ich do Nikto nie je dokonalý, sa populárna dvojica teší z ešte väčšej pozornosti.

Tú sprevádzajú aj nové moderátorské ponuky a hneď na dve prikývol Milan Zimnýkoval. Okrem toho, že spoločne s Marcelom Forgáčom sa po prvý raz ujmú moderovania veľkej talentovej šou, keď sa stanú novými moderátormi Česko Slovensko má talent, si Joj Juniora poistila aj do nového kuchárskeho formátu.

Spíker Fun rádia sa podľa potvrdených informácií televízie stane moderátorom aj novinky Moja mama varí lepšie ako tvoja, na ktorej sa v Joj momentálne intenzívne pracuje. Televízia aktuálne prostredníctvom kastingov vyberá súťažiacich a už čoskoro sa začne aj s výrobou šou. „Pozvali ma na konkurz, vraj by som sa im tam hodil, a výsledok je ten, že to ideme točiť. Mám pozitívny vzťah k vareniu aj ku konzumovaniu. Je to dynamická licencovaná rodinná šou,“ povedal Junior pre Topky. Ten sa ostatne na obraze Joj objavil ako moderátor nočnej šou k Hotelu Paradise.

Kulinárska šou, ktorá má ponúknuť okrem varenia aj rodinné súťaženie a zábavu, má byť jedným z ťahákov televízie v najbližších mesiacoch. Originálny formát My Mom Cooks Better Than Yours od FremantleMedia je pri tom koncipovaný ako daily šou. V prípade, že Joj ostane verná pôvodnému konceptu, môžeme očakávať ďalšiu snahu o oživenie podvečerného slotu.

Spoločne s Juniorom bude v šou pravidelne účinkovať aj „hodnotiteľ jedla a šéfkuchár“. Píše to Joj.sk. „Jednotlivé jedlá budú variť páry zložené z rodiča a dieťaťa. Pointou šou je, že varia len deti a rodičia im pri tom môžu pomáhať iba verbálne prostredníctvom inštrukcii a dobrých rád. Na pripravenie čo najlepšieho jedla budú mať 50 minút a víťazná dvojica si domov odnesie finančnú výhru 500 eur,“ avizuje televízia.

Čítať viac...
Nahor