Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jubilejnú stovku oslávili Susedia jarným rekordom! Lídrom aj Inkognito, ako sa darí novinke Klamal by som ti?

Susedia sa od návratu opäť stali stabilnou súčasťou štruktúry Markízy, naďalej patria medzi jej najsilnejšie formáty.

Jubileum v podobe celkovo už 100. epizódy aj vrtochy májového počasia priniesli Susedom tohtosezónny rekord. Sitkom si pripísal najlepší rating v aktuálnej 6. sérii, keď vyskočili na 10,8 % s podielom 28,2 %, informovala Markíza. Seriál si tak pripomenul výkony, k akým sa po návrate usadil ešte vlani. Aktuálne sa pravidelne hýbe pod 10 aj 9 ratingami, televízii ale naďalej prináša jedny z najlepších výkonov na trhu.

Celkovo si jubilejnú časť Susedov pozrelo 512-tisíc divákov. Opäť sa lepšie darilo Inkognitu, ktoré si pozrelo 559-tisíc divákov a bolo tak lídrom na trhu. Relácia uspela podľa Stratégií aj v komerčnej cieľovke s 8,7 ratingom a podielom 23 %. Kuchyňu si malo pozrieť 7,7 % divákov s podielom 23,3 %.

V zábavnom pondelňajšom trojbloku vysiela Markíza už niekoľko týždňov aj novú šou Klamal by som ti?, ktorá je z trojičky pravidelne najslabšia. Nedarí sa jej dosahovať ani na priemer televízie, hýbať sa má najčastejšie okolo 18 %. Malo tomu byť tak aj tentoraz.

Podvečeru bez prekvapenia naďalej vládnu Oteckovia, chladné počasie opäť vyhnalo ich ratingy od úrovne okolo 7 – 8 % na pondelňajších 9,6 % s podielom 37,2 %. Spolu ich videlo 486-tisíc divákov. Súdna sieň sa má držať na vyššej úrovni ako predošlé Lucky Room, jej priemer je však okolo desiatku, ktorú mala uhrať aj v pondelok.

Najviac divákov malo v pondelok Počasie Markízy, ako jediné dosiahli na jedenásť ratingovú hranicu a celkovo si ich pozrelo podľa televízie 617-tisíc divákov. Nasledovali ich Noviny Joj, ktoré už následne ako jediný program dňa prekročili 600-tisícovú hranicu. Televízne noviny ju atakovali.

Čítať viac...
Nahor