Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Jojkársky seriál Prázdniny nakoniec s iným obsadením: Takto vyzerá definitívna zostava!

Komediálna novinka pripomínajúca S tebou mně baví svět dostane iné obsadenie, ako pôvodne avizovala brožúra pre klientov.

Kým Markíza potichu pripravuje vlastný nový komediálny seriál, o ktorom vás v utorok exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk, Joj už dávnejšie ohlásila zámer vyrobiť komediálnu novinku Prázdniny. Seriál námetom pripomínajúci legendárnu komédiu s Júliusom Satinským či Zdenou Studenkovou S tebou mně baví svět bol ohlásený brožúrou na rok 2016, aktuálne sa však očakáva jeho nasadenie na budúci rok.

Televízia podľa našich informácií v najbližších dňoch začne s jeho výrobou, pričom je už známe definitívne obsadenie hlavnej šestice dospelých postáv. V nej sa pôvodne podľa brožúry nachádzali mená ako Tomáš Maštalír, Gabika Dzuríková,  Michal Hudák, Lukáš Latinák, Betka Stanková či Natália Germániová.

Čítajte aj: Ďalšie mená kriminálky Za sklom: Do Joj sa vracia Kostelný, prichádza aj hviezda RTVS!

Tvárami seriálu sa nakoniec v roli troch bratrancov stanú Ľuboš Kostelný, ktorý sa aj prostredníctvom projektu Za sklom vracia do Joj, český herec Tomáš Matonoha a Marko Igonda, ktorý plynule pokračuje v seriáloch Joj. Po Paneláku hral v Divokých koňoch, následne v Zoo.

Hlavné ženské postavy partneriek bratrancov zas obsadia Zuzana Norisová, Kristína Greppelová a Lucia Siposová. Všetky tri si zahrali v Paneláku, Greppelovú Andy Kraus obsadil aj do sitkomu Dovidenia, stará mama, Siposová sa na obraz Joj vrátila túto jar v magazíne Postavíme, opravíme, zveľadíme.

O seriáli Prázdniny
Hlavnými postavami seriálu sú traja bratranci, ktorí zdedili na Kopaniciach chalupu po svojom dedovi. Jano, Zdeno a Laco sú zároveň otcami, ktorí so svojimi deťmi,každý z iného dôvodu, strávia celé leto na chalupe plnej spomienok z ich vlastného detstva. Otcovia však nie sú zvyknutí tráviť taký dlhý čas sami s deťmi, preto s nimi zažijú leto, na ktoré nikto z nich nikdy nezabudne.

Každá z rodín navyše žije v inom sociálnom prostredí a má iný pohľad na výchovu detí, verí v iné hodnoty. Spoločné leto teda bude krásne, ale zároveň to otcovia s deťmi nebudú mať celkom jednoduché. Ich výhodou však bude, že ako bratranci, ktorí spolu vyrastali, zakaždým nájdu spoločnú reč, napríklad pri pive.

Foto: Tomáš Matonoha, Vinári

Čítať viac...
Nahor