Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: TV JOJ

Pikošky

Jojka vracia úder: Talent s nečakanou moderátorskou dvojicou, zlákala výraznú tvár Markízy!

Markíza pre túto jar ohlásila nečakaný prestup hereckej hviezdy konkurencie a moderátorky Talentu do jej ťažiskovej šou Tvoja tvár znie povedome, Joj miesto po Schramekovej nakoniec na revanš výraznou tvárou práve z obrazovky Markízy.

Po vlaňajšej covidovej stopke Joj tentokrát už definitívne plánuje zrealizovať nakrúcanie novej deviatej série svojej nosnej šou Česko Slovensko má talent.

Projekt, ktorý pripravuje vo federálnej verzii s českou Primou už od roku 2010, dostal vlani po tretíkrát vo svojej histórii ročnú pauzu, po prvý raz však vynútenú. Aj keď boli obe televízie pripravené realizovať deviaty ročník, pre koronavírus a nejasný vývoj v šírení nákazy plány stopli a odložili ich na ďalšie obdobie.

Z pôvodných náznakov, že by sa v minulom roku plánovaná výroba Talentu mohla z tradičného prelomu jari a leta presunúť na jeseň, veľmi rýchlo zišlo, pričom prípravy televízie naplno reštartovali až v uplynulých týždňoch.

Joj a Prima sa definitívne rozhodli pripraviť novú talentovú sériu v tradičnom čase v okolí leta, kedy sa aj v dôsledku výrazného oteplenia očakáva zlepšenie vývoja pandémie.

Komplikácie so zrušenou výrobou však neboli jediné, ktoré medzičasom televízie v príprave novej série Talentu zamestnali.

Joj totiž prišla o moderátorku talentovej šou Lujzu Garajovú Schramekovú, ktorá spoločne s hercom Davidom Gránským vytvorila nový moderátorský pár iba pre posledné dve série Talentu.

Nečakaný prestup jednej z najpopulárnejších herečiek ohlásila Markíza pre túto jar, ktorá Schramekovú zlákala do šiestej série šou Tvoja tvár znie povedome. Miesto moderátorského miesta obsadila porotcovskú stoličku po Zuzane Fialovej.

Do rovnakej šou, avšak v jej českej verzii, nastúpil túto jar zároveň druhý moderátor Talentu Gránský. Ten zas pre zmenu prijal ponuku českého lídra Nova na účinkovanie v špeciálnej verzii Tvoje tvář má známy hlas s podtitulom „Šampióni“, v ktorej sa stretlo až desať účastníkov predošlých siedmich sérií.

Z Talentu však definitívne odišla práve Garajová Schrameková a Joj tak už po dvoch ročníkoch šou musela hľadať nový moderátorský pár.

Televízia nakoniec siahla po prekvapivom mene, ktoré sa dosiaľ s jej obrazovkou nespájalo.

Joj totiž vracia Markíze úder a do Talentu stiahla výraznú tvár, ktorá sa spájala práve s obrazovkou nášho lídra.

Novou moderátorkou Česko Slovensko má talent sa stane bulvárom prepieraná Jasmina Alagič, ktorá sa do pozornosti médií dostala vďaka Markíze.

Po prvýkrát sa na obrazovke Markízy predstavila v pozícii moderátorky Superstar, keď na jar 2018 doplnila v živých kolách Leoša Mareša. Markíza a Nova mali v tomto ročníku veľký problém s obsadením moderátorských miest, okrem toho, že na Mareša pre priame prenosy dohodli na poslednú chvíľu, televízie od roku 2013 nemali kvalitné ženské meno do moderátorského páru. Alagič bola poslednou voľbou pred tým, čo televízie moderátorov v Superstar zrušili nakoniec úplne.

Markíza však v tomto čase začala Alagič výrazne pretláčať do pozornosti verejnosti prostredníctvom médií a bulváru. Snahu mala tlačiť ju ako mladú moderátorskú hviezdu, ktorú kvalitami prirovnávala k Adele Vinczeovej. Po Superstar ju následne obsadila ako súťažiacu štvrtej série Tvoja tvár znie povedome na jeseň 2018.

Alagič však si však najväčšiu pozornosť bulváru získala vytvorením páru s raperom Rytmusom. Dvojica sa dala dokopy po tom, čo sa Patrik Vrbovský rozišiel s Darou Rolins, s ktorou roky tvoril hviezdny pár. Na konci roka 2018 Alagič oznámila, že čaká s Rytmusom dieťa, následne sa tak z obrazoviek stiahla.

Alagič bude novou moderátorskou partnerkou Davida Gránského, ktorý ostáva na svojom mieste aj pre deviaty ročník šou.

Pre samotnú Jasminu Alagič pôjde o dosiaľ najväčšiu moderátorskú príležitosť na televíznej obrazovke, keď bude súčasťou ťažiskovej šou v celom jej priebehu. Kým v Superstar úlohu moderátorov škrtli úplne, v Talente zohrávajú dôležitú úlohu.

Najväčšia talentová šou tak dostane v poradí už štvrtú moderátorskú dvojicu.

Štyri ročníky po sebe odmoderovali spoločne Martin „Pyco“ Rausch a Jakub Prachař, ten sa po prestupe Pyca do Markízy následne presunul do poroty. Piatu a šiestu sériu Talentu moderovala známa rádiová dvojica Marcel Forgáč a Milan Zimnýkoval. Posledné dve série dostala príležitosť úplne nová spomínaná dvojka zložená z hereckých hviezd Joj a Primy.

Nová moderátorka Talentu Jasmina Alagič so svojím partnerom Rytmusom

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jasmina Alagič Vrbovská (@jasmina_alagic)

Čítať viac...
Nahor