Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj zvrátila utorňajší neúspech, repríza Uhádni môj vek na vrchole dňa! Premiéram sa naďalej nedarí

Televízia vytiahla na 20:30 reprízový diel súťažnej šou s Hudákom a Čekovským, okamžite vystrelila.

Joj sa v utorok vyšvihla. Po neúspechoch nových špeciálov Uhádni môj vek zmenila program, keď premiéru odsunula až na desiatu hodinu a pred ňu prekvapivo zaradila reprízové vydanie šou. Vytiahla však epizódu s aktuálne mimoriadne populárnou dvojicou Michalom Hudákom a Mariánom Čekovským, čo sa okamžite odrazilo na číslach. Šou stúpla na takmer dvojnásobné čísla, keď Uhádni môj vek tento utorok sledovalo vyše 6 % divákov s podielom nad 21 %. Nasledujúca premiéra, paradoxne, padla na podpriemerný výkon nad 14 %. Formát tak funguje len pri výbere správnych hostí. Potvrdili to aj klasické diely, ktoré bežali popoludní.

Joj bola s prvým vydaním Uhádni môj vek lídrom, reprízové Dobre vedieť! ostalo na svojich číslach ratingom 5,5 % a podielom 19 %. Búrlivé víno uhralo podiely nad 16 a 19 %. Čo ja viem na Jednotke sa hýbalo pod 13 a na takmer 10 % (12+ / 12 – 54), na menších najvyššie vyskočil film 3 dni na zabitie na Plus s podielom nad 8 %. Dajto s Križovatkou smrti 2 dosiahlo 5,5 %, Dome prepadla Láska na druhý pokus výkonmi len takmer 2 a vyše 2 %. Predbehla ju Wau s kriminálkami CSI a podielmi okolo 3 a 4,5 %.

Susedské prípady podvečer podliezli na Markíze 25 %, Súdna sieň prekročila 17 %. Televízne noviny vyhrali v komerčnej cieľovke spravodajský súboj, v podieli stúpli pod 28 %, Noviny zaostali s výkonom pod 23 %. Naďalej viedli na celkovom publiku, najsledovanejším programom dňa sa v tejto cieľovke stalo Najlepšie počasie, u mladších vyhrala deň šou Uhádni môj vek.

Čítať viac...
Nahor