Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj získala svetový zostrih zo všetkých verzií Got Talent! Nasadila ho potichu

Televízia po prvý raz ponúka k talentovej šou špeciály.

Nielen talenty z Česka a Slovenska ale aj celého sveta majú možnosť túto jeseň sledovať diváci televíznej dvojky. Tá totiž získala mimoriadnu reláciu s názvom Planet´s Got Talent, ktorú vyrobila britská stanica ITV a vysielala ju na začiatku tohto roka.

Planet´s Got Talent je zostrihová relácia, v ktorej majú možnosť diváci vidieť to najlepšie a najhoršie, čo vzniklo vo všetkých sériách formátu Got Talent po celom svete. Vzniklo celkovo šesť epizód, ktorých minutáž sa pohybuje okolo 30 minút. Do zostrihov sa dostala aj naša verzia Česko Slovensko má talent. Joj zostrihy nadabovala, sprevádzajú nimi Junior a Marcel.

Tvorcov k vytvoreniu takéhoto prierezu naprieč verziami formátu inšpiroval aj zápis do Guinessovej knihy rekordov, kde bola šou Got Talent v roku 2014 zapísaná ako najúspešnejšia televízna reality séria na svete.

Joj Planet´s Got Talent nasadila do vysielania potichu. Prvú epizódu odvysielala po úvodnej kastingovej časti piatej série Talentu. Tú mala podľa najnovších plánov vysielať do pol jedenástej, nakoniec okolo 22:15 nadviazala na Česko Slovensko má talent spomínaným polhodinovým zostrihom. Televízia takto s talentami prekryla prakticky celú premiéru komédie Dědictví 2, ktorú Markíza nasadila do vysielania programovou zmenou proti štartu talentovej šou.

Čítať viac...
Nahor