Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj zintenzívnila kampaň na Panelák, opäť prerušuje upútavky iným promom. VIDEO

Jojka sa v poslednej fáze kampane na Panelák snaží promo zatraktívniť netradičnými prvkami. Vo vysielaní sa začali objavovať upútavky, v ktorých sa postavy zo seriálu objavujú v Súdnej sieni. V jeden upútavke proti sebe stoja v súdnom spore Monča (Dada Duditšová) a Dušan (Roman Luknár) a v druhej zas Kristína (Kristína Farkašová) a Egon (Matej Landl). Obaja v prítomnosti sudkyne, ktorú hrá Janka Buršáková, riešia nezmyselný konflikt, pričom na konci priznajú, že ide len o zábavu. Joj tak aj takýmto spôsobom chce poukázať na to, že nová séria Paneláku bude ešte vtipnejšia.

Joj sa po rokoch vrátila k netradičnému spôsobu intenzívnej kampane, keď vysielanie upútavky v polovici prerušuje promom na iný projekt. V tomto prípade všetko stavila na Panelák.

Tento istý spôsob využila v roku 2008, keď vo veľkom promovala akvizičný seriál Jericho. Joj sa však vtedy nestretla s pochopením ako Rady pre vysielanie a retransmisiu tak divákov, problémom však nebolo samotné prerušovanie upútavok ale obsah proma. „Dôležité upozornenie: v USA, v štáte Kansas boli nakrútené zábery výbuchu atómovej bomby. Viac informácií na www.joj.sk/jericho,“ znel obsah upútavky. Joj dostala upozornenie na porušenie zákona, keď mala upútavkou vyvolávať pocit strachu.

Čítať viac...
Nahor