Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj zažila svoju najväčšiu celebritnú návštevu: Douglas a Zeta-Jones pre televíziu nakrútili aj spot!

Americkí herci prišli na Slovensko prvý raz, posledný deň v Bratislave strávili aj na Kolibe.

Hollywoodsky pár Catherine Zeta-Jones a Michael Douglas trávia tieto dni na Slovensku. Dôvodom ich prvej cesty do našej krajiny bola návšteva priateľov, pričom počas ich pobytu v Bratislave sa Joj podarilo hostiť hercov priamo v televízii.

Pre televíziu ide o vôbec najväčšiu celebritnú návštevu, v minulosti dokázala hostiť epizódne v Paneláku speváčku Anastaciu počas jej lokálneho koncertu, na svoju firemnú párty zas v minulosti dotiahla Adriana Brodyho. Markíza na hviezdnych hostí spomína ešte z čias udeľovania vlastných cien Televízna osobnosť Markízy TOM, ktorú organizovala v rokoch 1997 až 2007. Do Markízy vtedy prišli hviezdy ako Jeremy Irons, Catherine Deneuve, Patrick Swayze či obľúbenec Juraja Lelkeša, Alain Delon. V rámci Dňa otvorených dverí, ktoré organizuje aj tento rok v sobotu 17. augusta, najväčší rozruch spôsobila v roku 2011 návšteva hlavných hviezd telenovely Tisíc a jedna noc, Onura a Šeherezády, ktorých stvárňovali Bergüzar Korel a Halit Ergenc.

Joj návštevu Catherine Zeta-Jones a Michaela Douglasa využila aj na promo kuchárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorú od pondelka po jarnej pauze vrátila do vysielania. S hereckým párom nakrútila krátke video, ktoré nasadzuje aj do vysielania ako podpornú kampaň k formátu.

Čítať viac...
Nahor