Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj začína s kampaňou na prvé jesenné highlighty! Nasadila upútavky na Talent aj Našich

Talentovej šou televízia tentokrát nepripravila výpravnú kampaň.

Okrem novej grafiky pre Wau či redizajnu spravodajských a lifestylových weboch predstavila Joj aj prvé kampane k jesenným projektom. Televízia od augusta začala promo na šiesty ročník Česko Slovensko má talent aj druhú sériu komediálneho seriálu Naši.

Talentová šou je pevne spojená s výpravnými kampaňami, čo vlani Joj potvrdila veľkým trailerom v štýle Jamesa Bonda. Tentokrát však prvú fázu proma k Talentu vyplní sériou upútaviek natočených v štúdiu, kde vyrábala kastingy. Témou kampane je snaha moderátorov Marcela Forgáča a Milana Juniora Zimnýkovala dostať sa do poroty. Spoty sú celkovo štyri a každý prezentuje jedného z porotcov, ktorými sú rovnako ako minulý rok Lucie Bílá, Diana Mórová, Jaro Slávik a Jakub Prachař. Joj v kampani šiestu sériu promuje ako Talent, ktorý poprie všetky zákony.

Spoločne s upútavkami na Česko Slovensko má talent nasadila Joj aj imidžové spoty k blížiacim sa novým častiam seriálu Naši. Ten sa na jar stal prakticky najúspešnejším programom televízie. O pripravovanej kampani vás informoval portál Mediaboom.sk, ako sme už v minulosti uviedli, odohráva sa na kúpalisku.

Kampaň k šiestej sérii Česko Slovensko má talentKampaň k druhej sérii Našich
Čítať viac...
Nahor