Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj začína oslavovať 15 rokov vysielania: Nasadila narodeninové jingle! (video)

Televízia chystá k výročiu niekoľko aktivít.

Rok 2017 bude pre Joj výnimočný. Televízia sa nachádza v 15. roku jej vysielania, pričom sa toto jubileum rozhodla osláviť mimoriadnymi aktivitami. Medzi ne patria aj identové jingle, ktoré televízia vyrába iba pri výnimočných príležitostiach. K narodeninám ich pripravila niekoľko, objavujú sa v nich tváre televízie ako Diana Mórová, Ľuboš Kostelný, Jaro Slávik, Lenka Čviriková-Hriadelová, Vlado Voštinár, Andrea Pálffy Belányiová či Milan „Junior“ Zimnýkoval.

Jingle nasadila Joj mesiac pred narodeninami, objavujú sa od stredy večera. Predstavil ich aj generálny riaditeľ televízie, Marcel Grega, ktorý zverejnil ich showreel. Na sociálnej sieti k tomu potvrdil, že narodeninové aktivity budú prebiehať aj „mimo televízie“. Nastúpiť teda môže aj rádiová či printová kampaň. 15 rokov pripomína Joj aj animovaním loga počas vysielania.

Grega zároveň zdôraznil, že v rámci blížiacich sa narodenín sa bude chcieť Joj divákom poďakovať najmä programom. „Naše najväčšie poďakovanie za vašu vernosť prebehne priamo na obrazovkách – s unikátnymi novinkami aj programami, ktoré máte najradšej,“ napísal na sociálnej sieti. Už deň pred tým za „unikátnu“ označil výpravnú historickú detektívku 1890, výnimočný námet má priniesť aj komediálna romantická séria Hotel. S 15. narodeninami zároveň už skôr televízia spojila návrat Paneláku, v čase výročia začne vysielať aj Nikto nie je dokonalý, pokračovať bude i Inkognito, ktoré aktuálne patrí medzi najsledovanejšie programy na trhu.

15 rokov Joj – showreel k narodeninovým jinglom

Čítať viac...
Nahor