Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj začína kampaň Vtedy na Západe veľkým imidžovým promom! Odhalené sú viaceré mená novinky (doplnené nové spoty)

Nová dosiaľ tajomná šou sa skutočne dostane na obraz v apríli.

Joj už čoskoro spúšťa novú zábavnú šou Vtedy na Západe. Potvrdiť by sa mali informácie portálu Mediaboom.sk, že s tajomnou novinkou vyrukuje už v priebehu apríla.

Tieto ambície potvrdzuje aj nasadenie veľkého prvého proma, ktoré má až minútu a pol. Odohráva sa v prostredí salóna ako vystrihnutého z westernu. Upútavka je čisto imidžová a naďalej neodhaľuje podobu pripravovanej novinky.

Veľké imidžové promo Vtedy na Západe (viac spotov nižšie)

Odhaľuje však mená, ktoré sa vo Vtedy na Západe objavia. Jej súčasťou by mali byť viaceré tváre Inkognita ale aj Česko Slovensko má talent, keď angažovala Michala Hudáka, Marcela Forgáča, Mariána Čekovského či Jakuba Prachařa. Súčasťou novinky má byť aj Matej „Sajfa“ Cifra či Ondrej Kandráč zo zoskupenia Kandráčovci.

V prípade prvého náborového proma, prostredníctvom ktorého vyzývala televízia, aby jej diváci posielali ich príbehy, spojila Joj Vtedy na Západe so značkou Bakalári. Napriek tomu, že novinka by nemala byť ich priamym pokračovaním, prvok z legendárneho formátu zakomponovala aj do aktuálneho veľkého proma.

Pod novinku Vtedy na Západe sa režisérsky podpíše Jeffo Minařík, ktorý pre televíziu vyrábal najmä veľké projekty ako Česko Slovensko má talent, X Factor či galavečer Slávik. V poslednom čase však pre televíziu pripravuje aj ďalšie formáty. Vyrába kuchársku šou 15 minútový kuchár, pripravuje tiež veľkú šou s pracovným názvom Horúčka sobotnej noci. Pôjde o návrat varietného formátu, viac v tomto článku.

Televízia chce v novinke vyrozprávať príbehy divákov vlastným spôsobom. Divákov, ktorých príbehy použije, odmení sumou 300 eur. Vaše trapasy, divoké svadby a veselé pohreby, prvé rande, posledné rande alebo iné neuveriteľné životné príbehy vyrozprávame s napätím ale najmä s humorom,“ aj takéto príbehy hľadala Joj v prvej upútavke.

Čítať viac...
Nahor