Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v nedeľu začala s výrobou premiérových častí Inkognita! Pozrite si fotky z výroby (doplnené)

Obnova niekdajšej úspešnej relácie Joj so sebou nesie aj niekoľko noviniek, mimo iného i novú scénu.

Inkognito sa už o necelé dva týždne vráti na televízne obrazovky, pričom Joj len v týchto hodinách začína s natáčaním premiérových dielov. Televízia nám potvrdila, že natáčanie už nebude prebiehať ako v minulosti v štúdiu L+S, ale rovno v jej ateliéroch na Kolibe. Prvý diel by mal pri tom vzniknúť dnes, v nedeľu 10. mája. Odvysielať ho chce Joj už v pondelok 18. mája.

Obnovené Inkognito so sebou po rokoch prináša niekoľko zmien. Ako sme vás už informovali, reláciu už nebude vyrábať spoločnosť Maya, ale FremanteMedia, s ktorým sa Maya o formát v minulosti sporila. Vďaka novému licencorovi pribudnú aj nové prvky do šou vychádzajúce z jeho licencie. Výrazne sa napríklad zmení scéna relácie, pričom sa nám podarilo získať prvý záber priestoru, ktorý vznikol na Kolibe. Refresh čaká aj obsah relácie, pribudnú prvky v rámci hádania povolaní, zmení sa aj zvučka projektu, pribudnú noví hádači, medzi ktorými budú aj Zuzana Šebová či Michal Hudák.

Nová scéna Inkognita
inkognito scena

Pôvodná scéna využívaná počas celej prvej éry relácie v rokoch 2003 – 2007
inkognito stara scena

Fotografie z 1. natáčania Inkognita
inkognito 1 diel inkognito 1 diel_02 inkognito 1 diel_03 inkognito 1 diel_04 inkognito 1 diel_05 inkognito 1 diel_06 inkognito 1 diel_07 inkognito 1 diel_08 inkognito 1 diel_09 inkognito 1 diel_10 inkognito 1 diel_11 inkognito 1 diel_12

Čítať viac...
Nahor