Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj začala s intenzívnou kampaňou na svoj veľký ťahák Vlci! Nasadila trojicu teasrov, pozrite si ich

Televízia sa vracia k dlhšej rodinno-dramatickej sérii, obsadí ňou dva večery v jarnej štruktúre.

Markíza aj Joj stavajú úvod nového roka na kľúčových seriáloch. Hlavnou novinkou televízie z Koliby bude nová dramaticko-rodinná séria Vlci, ktorú Joj pripravovala viac ako rok. Do vysielania dostane hneď skraja nového roka, pričom má tvoriť významnú súčasťou jarného prime-time televízie.

Joj sa totiž vracia k dlhej seriálovej sérii. Vlci by mali túto jar ponúknuť celkovo 40 častí a zabrať tak dva večery v pracovnom týždni. Ich štart televízia naplánovala na utorok 2. januára, postupne by sa mali usadiť v utorňajšom a stredajšom prime-time.

Podobne ako konkurencia začala aj Joj svoj januárový seriálový ťahák promovať včasne už v decembri. V priebehu uplynulého týždňa do vysielania nasadila trojicu krátkych 10-sekundových teasrov, ktoré naznačujú príchod nového projektu. Kampaň Joj na Vlkov potrvá necelé štyri týždne, dá sa očakávať viacero fáz. Televízia bude chcieť využiť najmä veľkú koncentráciu divákov  počas vianočných sviatkov.

Rovnakú stratégiu pri prome na svoj budúcoročný kľúčový projekt zvolila Markíza. Ešte skôr spustila kampaň na dennú rodinnú novinku Oteckovia, s ktorou vyrukuje v podvečernom slote o 18:00. V prvých krátkych spotoch začala Markíza s predstavovaním štyroch rodín, s ktorými sa budú diváci v novom seriáli stretávať.

Teasre k seriálu Vlci

O seriáli Vlci
Seriál rozpráva príbeh plný napätia a vášne, ktorý je voľne inšpirovaný skutočnými politickými vraždami z 90. rokov 20. storočia. Sudca Hirsch sa ako kandidát na predsedu najvyššieho súdu teší obľube verejnosti, pre ktorú je synonymom spravodlivosti. Nik ale netuší, že si stráži kruté tajomstvo – pred 20 rokmi nespravodlivo odsúdil priateľa, ktorý vo väzení spáchal samovraždu. Keď Hirsch získa vysnívaný poľovnícky zámok aj s revírom, zoznámi sa s mladým horárom Andrejom, ktorý je synom Hirschovej obete. Hirsch robí všetko pre to, aby sa mladý muž nikdy nedozvedel, za akých okolností jeho otca odsúdil. Jeho manipulácie však skomplikuje láska. Jeho dcéra, právnička Alica sa s Andrejom, ochrancom lesa stretne a kým on získa stopu, vďaka ktorej by mohol očistiť svojho otca, zamilujú sa do seba.

Čítať viac...
Nahor