Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj začala promovať Sladký život! Pozrite si prvý spot aj s Rytmusom bez servítky

Celebritná šou bude posledná z januárových noviniek, ktorá sa dostane na obrazovku.

Už aj Sladký život začínajú spoznávať diváci televíznej dvojky. Joj zverejnila prvú upútavku na celebritnú šou, v ktorej promuje trojicu účinkujúcich celebrít. Najväčší priestor popri Tomimu „Kid“ Kovácsovi  a Lacimu Strikeovi dostáva Rytmus, ktorý si ani tento raz nebude dávať servítku pred ústa. Televízia avizovala, že v každej časti budú diváci sledovať dianie v živote pätice celebrít, podľa našich informácií by už medzi prvými celebritami mala byť napríklad aj Zuzana Fialová.

Tvárami šou budú okrem Rytmusa aj ďalšie kontroverzné tváre. Televízia nakrúca napríklad s Martinom Jakubcom či s bulvárnou star Patríciou Vittekovou. V šou sa objavia tiež Ján Gordulič, Zuzana Haasová, Jopo Poláček či Erika Barkolová.

Šou sa na obrazovky po prvý raz dostane v pondelok 12. januára po Divokých koňoch. Televízia už tento dátum avizuje aj v upútavke. V predchádzajúcich dvoch týždňoch odštartujú všetky ostatné očakávané novinky, 1. januára RTVS spustí seriál Tajné životy, v sobotu 3. januára novú reláciou s Katkou Brychtovou Nečakané stretnutia, 5. januára Joj odštartuje Divoké kone, o deň na to Markíza uvedie nový sitkom Horná Dolná.

Prvá upútavka na Sladký život
[wpvp_player src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/sladky-zivot-1-uputavka.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/11/rytmus-patrik-vrbovsky.jpg]

O reality šou Sladký život
Nová reality šou, ktorá sleduje život celebrít slovenského šoubiznisu. Daily show odhalí súkromie najznámejších ľudí na Slovensku tak, ako ho diváci doteraz nikdy nevideli. Odkryje ich každodenné problémy v súkromnom živote a súčasne aj výzvy, úspechy či prekážky v ich práci. Celebrity odhalia nielen bezprostredné emócie, ale aj svoje silné a slabé miesta. Diváci sa tak budú môcť na chvíľu “vžiť do ich sveta” a to priamo z pohodlia svojho domova.

Čítať viac...
Nahor