Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Trapasy

Joj omylom v živom prenose odvysielala záber holého diváka! Zaskočila moderátorov (video)

Televízia do večerného vysielania omylom zaradila aj nahú fotografiu diváka.

Joj ako jediná televízia v čase karantény skúša naďalej vyrábať obmedzenú časť svojich televíznych programov aj mimo spravodajských relácií, pričom dokonca v reakcii na situáciu okolo koronavírusu spustila aj nový program.

Zo spravodajského štúdia druhý týždeň uviedla reláciu Zostali sme doma s moderátormi Vladom Voštinárom a Lukášom Frlajsom, do ktorej si pre divákov pripravila výzvu.

Prostredníctvom sociálnej siete ich Joj vyzvala, aby jej posielali fotky, v akých outfitoch trávia dnešný čas v izolácii. Či už išlo o momentálne o tepláky, pyžamo alebo čokoľvek iné, diváci pohli svoje fotky zdieľať v komentároch a televízia z nich vyberala zábery do vysielania.

Medzi komentujúcimi sa odfotil aj divák Ján, ktorý poňal túto výzvu odvážne. Odfotil sa v „adamovom“ outfite, keď si urobil nahú fotku v kúpeľni, pričom prirodzenie mu tematicky zakrývala fľaša z peny na holenie. 

Tvorcovia Zostali sme doma síce vysielali už po 22. hodine, no i tak v programe určenom pre široké rodiny zrovna takýto záber neočakávala. Napriek tomu túto fotografiu zaradila na obraz, k čomu došlo nedopatrením.

Tvorcovia hneď, ako sa objavila, sa ju snažili skryť, no na obraze bola dostatočne dlho, aby sa na omyle nakoniec pobavili aj samotní moderátori.

Televízie tak mali v pondelok plodný deň, a to v podobnej téme. Len pár hodín pred Joj sa trapas podaril verejnoprávnej RTVS, ktorej moderátor priamo v správach omylom oznámil spustenie pornostránky Ministerstvom práce Slovenskej republiky.

Nahá fotografia od diváka, ktorú Joj omylom zverejnila

Čítať viac...
Nahor