Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj vyvracia špekulácie: Kolabs stopku nedostal!

V ostatných dňoch sa začali šíriť pochybnosti o pokračovaní sitkomovej novinky Joj, tá o jej ukončení vôbec neuvažuje.

Kolabs bude pokračovať podľa plánov. Aj keď sa v ostatnom čase objavili špekulácie o jeho možnom predčasnom konci, nič také sa na Kolibe nechystá.

Pochybnosti mala spôsobiť úvodná časť zoznamky Farmár hľadá ženu, ktorá zaujme na jeden týždeň slot patriaci Kolabsu. Vysielať sa bude vo štvrtok 30. apríla o 21:45. O týždeň na to však bude Joj pokračovať s vysielaním komediálneho seriálu.

Televízia uviedla, že o ukončení Kolabsu neuvažuje. Aktuálne prebieha výroba šestice nových epizód, ktoré sa do vysielania dostanú ešte túto jar. Celkovo Joj odvysiela 12 častí v rámci prvej jarnej série. Televízia tiež potvrdzuje spokojnosť s výkonnosťou sitkomu. Ten sa s tromi odvysielanými epizódami pasuje s poklesom sledovanosti, tú však v ostatných dvoch týždňoch výrazne ovplyvnil hokej. Štart seriálu sledovalo 6,1 % divákov s podielom 22,3 %, na ďalší týždeň už prekryla sitkom extraliga a uhral rating 4,9 % s podielom 14,9 %. Týždeň na to sa situácia zopakovala, Kolabs sledovalo 4,1 % divákov s podielom 14,2 %.

Otázkou ostáva, prečo Joj nasadila predstavovaciu časť Farmár hľadá ženu do slotu, kde sa Kolabs stále ešte len rozbieha. Dôvodom môže byť fakt, že televízia nechcela ešte viac obmedziť vysielanie Paneláku, ktorý už teraz beží len trikrát do týždňa. Sitkom okrem toho čakajú ešte dve epizódy do krátkej pauzy, vďaka ktorým by si mohol upevniť divácky návyk.

Čítať viac...
Nahor