Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj využije potenciál Vtedy na západe: S tvárami zrušenej relácie natočí prvý westernový sitkom!

Westernový motív v kampani na zábavnú reláciu Vtedy na západe zafungoval, Joj s ním bude pracovať.

Diváci, ktorí očakávali po silnej imidžovej kampani k relácii Vtedy na západe westernový seriál, sa ho aj dočkajú. Joj posmelil úspech výpravného proma, ktoré prilákalo k prvej časti zábavnej šou veľké množstvo divákov. Samotná relácia už však ich predstavy nenaplnila až s ďalšími časťami prepadávala.

Televízia využíva nakrútené zábery z kampane pre Vtedy na západe opäť. Vyrobila z nich náborovú upútavku do komediálneho westernu, v ktorom si budú môcť zahrať aj diváci. Priestor dostanú či už ako epizódna postava alebo komparz.

Obrázky z kampane Vtedy na západe Joj nerecykluje len pre ich westernový motív. V novom komediálnom seriáli si totiž zahrajú práve tváre zrušenej relácie Jakub Prachař, Michal Hudák či Marián Čekovský. Režisérom sitkomu bude rovnako ako v prípade Vtedy na západe Jeffo Minařík. Nápad vytvorit‘ komediálny seriál z westernového prostredia prišiel spontánne v marci počas nakrúcania upútavky Vtedy na Zapade. Navyše, ked‘ sa myšlienka zapáčila Mišovi, Čekymu a Jakubovi, bolo rozhodnuté,“ povedal pre televíziu Minařík.

Westernový sitkom bude prvý svojho druhu na Slovensku, Joj sa tak púšťa do realizácie žánrovnej novinky na našom trhu. Zaujímavosťou je, že sa pre jej výrobu vyberie do zahraničia, nakrúti ho vo westernovej dedinke v Španielsku.

Čítať viac...
Nahor