Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj prekvapí novým formátom, ešte tento týždeň otestuje novinku s Jarom Slávikom!

Pilot televízia nasadí už tento týždeň.

Spoločne s Vlkmi a piatkovou novou šou Veľký balík Joj tento týždeň uvedie nečakane ešte jednu novinku. Do vysielania programovou zmenou zaraďuje nový magazín, ktorý by sa nateraz v jej vysielaní mal objaviť len jednorázovo.

Televízia aktuálne informovala, že do svojho nedeľného pásma magazínov zaraďuje novinku s názvom Gurmáni ulice. Ide o reláciu, v ktorej trojica známych tvárí chodí po slovenských mestách a testuje pouličné pokrmy, tzv. „street food“. Relácia mala zároveň tváre, ktoré sú v súkromí aj dobrými priateľmi, trojicu nakoniec tvoria stabilná tvár Česko Slovensko má talent Jaro Slávik, herec Michal Nemtuda a Ludwig Bagin známy z Pošty pre teba.

Joj novinku Gurmáni ulice uvedie premiérovo v nedeľu 7. januára o 16:10. Relácia nahradí pôvodne zaradenú reprízu Novej záhrady. Podľa prvých informácií Joj nakrútila zatiaľ len pilotný diel, ktorý si túto nedeľu otestuje. Podobne tak kedysi urobila Markíza s dnes už zrušenou skeč šou Kávomat. V pilotnom vydaní bude trojica Slávik, Nemtuda a Bagin testovať jedlá na vianočných trhoch v Bratislave.

Pre Joj sa nedeľné podvečerné pásmo magazínov stalo postupne úspešným pilierom víkendového programu. Pred dlhodobo fungujúce Nové bývanie pridala televízia na jeseň 2016 reláciu Na chalupe, ktorá minulú jeseň dosahovala neraz aj silné nadpriemery. K magazínu pre chalupárov sa postupne pridala aj Nová záhrada, ktorá tak dotvorila magazínový trojblok. Televízii sa, naopak, vôbec nedarilo s magazínom Postavíme, opravíme, zveľadíme vysielanom ostatnú jeseň v sobotnom accesse, končiac minulým rokom ho zrušila. Do stratena zas šla niekdajšia kulinárska relácia 15 minútový kuchár, ktorú na jeseň 2014 skúšala Joj taktiež etablovať pred nedeľným Novým bývaním, no neúspešne.

Čítať viac...
Nahor