Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj vyrukuje s novou sériou Prison Break v čase premiéry v Amerike! Nasadí ju na hlavnú stanicu (dej, video)

Televízia seriálu verí, umiestni ho na hlavnú Jojku.

Prison Break je po ôsmich rokoch späť s piatou sériou. V nej ponúkne prostredníctvom deviatich nových epizód návrat obľúbených postáv, na ktoré sa môžu tešiť aj slovenskí diváci.

Joj novú sériu Prison Break uvedie tam, kde seriál vysielala pôvodne pred rokmi. Odváži sa s ním napriek poklesu výkonnosti akvizičných seriálov na hlavnú stanicu, pričom mu vyčlení slušný čas o 22:00. Ten bude okupovať v stredy po Paneláku, prvýkrát sa tak stane 5. apríla.

Prison Break tak bude Joj vysielať pár hodín po americkej premiére. Stanica Fox seriál nasadzuje na utorky, štartuje 4. apríla. Joj tak ponúkne po čase ďalšiu seriálovú udalosť, začiatkom roka 2016 rovnako v období premiéry v Amerike nasadila nové časti kultovej série Akty X.

Anotácia 1. časti 5. série Prison Break

Uplynulo už sedem rokov, čo sa Michael Scofield obetoval, aby zachránil život svojej tehotnej manželke Sare na úteku z väzenia, odkiaľ ju vyslobodil, keď sa stala obeťou sprisahania. Všetci ho považovali za mŕtveho. Keď sa však objavia stopy, ktoré naznačujú, že Michael by mohol byť nažive, jeho brat Lincoln Burrows sa spojí so Sarou Tancrediovou, ktorá vychováva Michaelovho syna, aby spoločne vypátrali pravdu. Stopy vedú do väzenia Ogygia v meste Saná, metropole Jemenu, odkiaľ pochádza mysteriózna fotografia muža, podobného Michaelovi.
Správa, že Michael ešte žije, šokuje nielen jeho dávnych priateľov, ale aj nepriateľov a prinúti ich, aby neodkladne konali. A tak sa starí parťáci z väzenia Fox River – Sucre, T-Bag a C-Note znova dajú dovedna, aby na blízkom východe zorganizovali svoju doteraz najodvážnejšiu akciu – Michaelov útek z najnebezpečnejšieho väzenia na svete, ktoré sa nachádza priamo uprostred hlavného mesta výbušnej krajiny zmietanej občianskou vojnou.

Čítať viac...
Nahor