Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj vydržala rok: Pripravuje pokračovanie Paneláku, vzkriesi ho počas výročia!

Najdlhšie vysielaný slovenský seriál sa dočká ďalších častí.

Joj si skutočne pri uzatváraní Paneláku nechala pootvorené dvere. Po vyše roku od odvysielania poslednej 1309. epizódy začína televízna dvojka na seriáli opäť pracovať a pripravovať jeho návrat.

Nové časti Paneláku opäť píše aj Andy Kraus, informoval Nový čas. Scenárista pred rokom privítal koniec denného seriálu, nakoľko ho mal zamestnávať natoľko, že sa nemohol venovať iným projektom. Tie nakoniec otvoril po skončení Paneláku, komediálne seriály Dvojičky ani Dovidenia, stará mama však skončili neúspechom.

Návrat Paneláku už na svojom facebookovom profile potvrdil aj generálny riaditeľ Joj Group, Marcel Grega. Ten pripomína, že sa jeden z najúspešnejších projektov v histórii Joj vráti v roku, kedy bude televízia oslavovať svoje 15. narodeniny. Panelák sa stal fenoménom a cítime, že stále má čo ponúknuť. V roku 2017 sa tak vráti na obrazovky s novými časťami, ktoré už postupne začínajú vznikať,“ píše Grega.

Ktoré postavy z pôvodného Paneláku sa objavia aj v nových častiach, je v tejto chvíli otázne. Nový čas ani Grega zatiaľ žiadne mená nešpecifikovali. Ešte na jar 2015 zo seriálu odišiel predstaviteľ jednej z pôvodných hlavných postáv, Vlado Kobielsky, po skončení seriálu zas do Markízy prestúpil Roman Luknár. Televízia naďalej spolupracuje napríklad s Dianou Mórovu či Mariánom Miezgom.

Čítať viac...
Nahor