Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v stredu zaskočená, Hotel po kampani štartoval len vlažný! Chart Show s Oteckami vystrelila

Joj do nového mesiaca vstúpila oslabená, po utorku spadla aj v stredu.

Nástup do nového mesiaca Joj nevychádza. V utorok jej výkonnostne klesli Moja mama varí lepšie ako tvoja, Krimi s Novinami či večerné programy Semafor a Vlci, pričom stratu televízia zopakovala aj v stredu. Po silnej kampani sa jej pri štarte neujala nová komediálna miniséria Hotel, ktorá sa uviedla spojenými dvomi úvodnými časťami len na ratingu 5,5 % s vlažným podielom 16,7 %. Chart Show v stredu, naopak, vyskočila, keď sa z podpriemerov proti Prázdninám vyhupla na aktuálnych 8,6 % s podielom cez 26 %. Reláciu tento týždeň posilnilo účinkovanie Oteckove, keď bola venovaná piesňam zo seriálov. Časť trhu obsadila aj Jednotka so štvrťfinále Ligy majstrov, hýbať sa mala nad a pod 4 ratingami s podielmi cez 12 a 13 % v komerčnej cieľovke. V celkovom publiku sa situácia večer vyvíjala inak, Hotel tam tesne zvíťazil s vyše 400-tisíc divákmi, Chart Show šla o málo pod túto hranicu.

Medzi menšími stanicami telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma dosiahla podiely pod 5 %, kriminálky na Wau sa hýbali o niečo viac pod 5, pod 4 a nad 5 %. Legendárna päsť na Plus podliezla 4 %, Lovci gangstrov na Dajto šli o minimum viac pod štvorku.

Podvečer prepad z utorka potvrdila Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorá šla len cez 11 %, Oteckovia zase zopakovali vysoký share z predošlého dňa, keď opäť vystrelili až pod 41 %. Televízne noviny sa dostali pod 28 %, Noviny spadli len na výkon cez 18 %. V celkovom publiku si TN-ky pozrelo cez 540-tisíc divákov, Noviny zas vyše 510-tisíc. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie, v komerčnej cieľovke vyhrali deň už prakticky tradične Oteckovia.

Čítať viac...
Nahor