Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v stredu šokovaná: Pravá tvár na minime, Panelák tvrdo prepadol! Wau zato vystrelila k rekordu

Klesla aj Zámena manželiek, udržala sa však pred Joj.

Pravá tvár prvýkrát padla pod priemer televízie. Seriál, ktorý dosiaľ každý týždeň osciloval medzi 5 – 6 ratingami spadol oproti minulému týždňu až o vyše rating a sledovať ho mali iba štyri percentá divákov s podielom takmer 15 %. Tento rating chýbal aj nasledujúcemu Paneláku, ktorý sa prepadol na úplné dno výkonmi len okolo desiatky. O málo klesla aj Zámena manželiek, atakovala päť ratingov s podielom nad 18 %. Búrlivé víno sa hýbalo pod 18 % a blízko polnoci pod 24 %.

Slabú Joj výrazne doplnili menšie stanice. Vďaka nim Joj Group i tak dokázala vyhrať prime-time o vyše dva body. Rekord zaznamenala Wau, ktorej kriminálka CSI Miami vyskočila na podiel až takmer 7 % a bola najvyššie spomedzi všetkých malých staníc. Nasledujúce CSI Las Vegas atakovalo 6 %. Wau tak v prime-time dosiahla na výkon až 4,5 %, bežne sa hýbe pod alebo okolo 3 %. Plus zas uspela s filmom Looper: Nájomný zabijak s podielom pod 7 %. Doma zaostala s Láskou na druhý pokus a podielmi len okolo a pod 3 %, snímka Najbližšie príbuzenstvo na Dajto uhrala len 3 %.

Podvečer Susedské prípady prekročili 19 %, Súdna sieň dosiahla na 16,5 %. Televízne noviny podliezli 26 %, Noviny zas 27 %, pričom sa stali najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke. V celkovom publiku ich predbehlo len Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor