Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v stredu finišovala jarné seriály: Hotel sa lúčil na číslach podobných zo štartu, Vlci prepadák! Vyskočila Jednotka

S hlavnými programami boli televízie v stredu blízko seba, vošli sa do rozdielu jedného ratingu. Vysoko si polepšila Jednotka s ostro sledovanou Ligou majstrov.

Joj sa túto sezónu s hranou tvorbou nedarí, čo potvrdili aj výkony vrcholiacich seriálov. V stredu do finále došiel Hotel, ktorý sa dostal na podobnú úroveň zo štartu ratingom 5,1 % a podielom pod 16 %. Chart Show na Markíze podliezla 6 ratingov, v podieli sa dostala pod 19 %, Jednotka vyskočila s Ligou majstrov a semifinálovým zápasom Bayernu Mníchov s Realom Madrid, ktorý v oboch polčasoch podliezol šesť ratingov s podielmi cez 17 a 20 %. Celkovo bola najsledovanejšia práve Liga majstrov s vyše 350 a 330-tisíc divákmi, nasledoval Hotel s pod 330-tisíc divákmi. Chart Show malo celkovo sledovať vyše 275-tisíc divákov. Na Joj v druhej polovici večera končili aj Vlci, ktorí sa mali stať jedným z hlavných programov jari, nakoniec po slabých výkonom skončili v okolí 22. hodiny. Ich finále mali sledovať len necelé 3 % divákov s hlboko podpriemerným podielom cez 10 %.

Profesionáli na Plus podliezli 7 %, nasledujúca snímka Kingsman: Tajná služba mala ísť na 6 %. Plus nasledovala mladšia Wau s kriminálkami a podielmi takmer 5, 4,5 a pod 6 %, telenovela Nikdy ťa neopustím na Doma uhrala podiely okolo 4 %. Dajto s filmom Voľný pád šlo na takmer 3 %.

Oteckovia sa podielovo dostali až pod 42 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja len na 11 %. Televízne noviny mali prekročiť 28 %, Noviny zas podliezť 20 %. Celkovo však viedli s vyše 440-tisíc divákmi, TN-ky si malo vybrať 420-tisíc.

Čítať viac...
Nahor