Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Joj v sobotu predstaví nové Huste.tv, s novou technológiou a kvalitnejšími prenosmi

Joj napĺňa svoj záväzok zmodernizovať športový portál Huste.tv, spustí jeho novú generáciu.

Huste.tv sa od soboty zmení. Televízia v rámci novej podoby portálu prinesie nové technologické zázemie, responzívny dizajn stránky aj skvalitnenie priamych prenosov zo športovísk. 

„V live prenosoch prinesieme novú časomieru a celkovú grafiku – súpisky pred zápasmi, menovky hráčov. Pristúpili sme tiež k HD vysielaniu a ku skvalitneniu prenosov prispeje aj väčší počet našich kamier na zápasoch. Responzívny dizajn stránky garantuje možnosť sledovania televízie na akomkoľvek zariadení. Popri článkoch budú mať po ruke tabuľky, štatistiky, prehľady najlepších hráčov. Samozrejmosťou sú zostrihy zápasov či rozhovory s hráčmi,“ povedal riaditeľ Nových médií Joj, Roman Neuschl.

Nové Huste.tv má priniesť živé prenosy zápasov zo všetkých extralíg na Slovensku, kompletné zápasy českej aj slovenskej najvyššej futbalovej súťaže, najlepší hokej, basketbal, volejbal a hádzanú a ďalšie športy vysielané naživo. Naďalej prinesie zostrihy zo zápasov, športové highlighty, rozhovory s hráčmi, pribudnú autorské články po každom stretnutí, ktoré internetová televízia odvysiela.

Čítať viac...
Nahor