Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v roku 2015: Okrem seriálu Rok koňa ďalší denný formát, Sladký život s celebritami!

V novej reality šou Joj odhalí súkromie celebrít, spin-off dostane Nové bývanie, pribudnú kulinárske novinky aj sitkom.

Rok 2015 bude najmä na obrazovke Joj plný noviniek. O tej najhlavnejšej, Rok koňa, ste si už aj na našich stránkach všetko podstatné prečítali, teraz vám predstavujeme ďalšiu novinku, ktorá by mala mať denný charakter.

Už na jar budúceho roka sa vo vysielaní Joj objaví novinka Sladký život, ktorej hlavnými hrdinami budú celebrity. „Nová daily show odhalí súkromie najznámejších ľudí na Slovensku tak, ako ho diváci doteraz nikdy nevideli,“ prezrádza v anotácii televízia. Šou chce každý deň predstaviť život piatich známych osobností „v bežných, ale aj veľmi netradičných životných situáciách“.

Televízia už aj načrtla, ktoré celebrity v šou ukáže: „Medzi účinkujúcimi sa môže objaviť známa porotkyňa talentových šou, jedna z najlepších slovenských herečiek či najúspešnejší slovenský športovec s fanklubom po celom svete. Diváci nahliadnu do luxusného spôsobu života jedného z najbohatších ľudí na Slovensku, spoznajú každodenné problémy rapera uznávaného u nás, v Česku či Poľsku a prostredníctvom obrazovky „navštívia“ mnoho iných známych osobností.“

Joj pri výrobe novej reality šou participuje s produkčnou spoločnosťou Paprika Latino, ktorá pôsobí v strednej a východnej Európe, vďaka spolupráci s Joj už aj na Slovensku.

Ako sme vás už informovali, v roku 2015 Joj tiež prinesie nový sitkom Andyho Krausa, Dvojičky (prečítajte si viac). Potvrdená je aj kulinárska novinka Tomáša Kamenára Fajnšmeker (viac informácií), novou kuchárskou šou s prvkami súťaženia bude projekt Moja mama varí lepšie ako tvoja, v ktorom sa proti sebe postavia dva páry – rodič s dieťaťom. Nové bývanie sa dočká spin-offu zameraný na záhrady v novinke Nové záhrady, pokračovať bude 15 minút. kuchár, Nákupné maniačky, Súdna sieň či Panelák, vrátiť by sa mali aj Profesionáli. Už skôr sme avizovali pokračovanie relácie V siedmom nebi.

Zmenou od 1. januára 2015 prejde po roku a pol opäť aj spravodajstvo Joj. Zmena sa dotkne vizuálu spravodajstiev či názvu hlavných správ. Čítajte viac. Súčasťou noviniek Joj na rok 2015 bude aj spustenie detského kanála RiK.

O reality šou Sladký život
Nová reality šou, ktorá sleduje život celebrít slovenského šoubiznisu. Daily show odhalí súkromie najznámejších ľudí na Slovensku tak, ako ho diváci doteraz nikdy nevideli. Odkryje ich každodenné problémy v súkromnom živote a súčasne aj výzvy, úspechy či prekážky v ich práci. Celebrity odhalia nielen bezprostredné emócie, ale aj svoje silné a slabé miesta. Diváci sa tak budú môcť na chvíľu „vžiť do ich sveta“ a to priamo z pohodlia svojho domova.

Čítať viac...
Nahor