Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v prime-time odštartovala nový seriál pre Plusku, dosiahol úroveň Prázdnin! V utorok vpredu Zámena manželiek

Joj to opäť riskla v hlavnom vysielacom čase s akvizičným seriálom, tentoraz len s jeho úvodnými dvoma časťami. 

UTOROK: V utorok večer ostala vo vedení Markíza. Zámena manželiek jej tentokrát dosiahla podiely takmer 19 a vyše 20,5 %, Joj s filmom Chlapec odvedľa šla pod 14 %. Dvojkou večera bola dokonca Jednotka so špeciálnym vysielaním k výročiu augusta 1968, viac nájdete v tomto článku.

Na menších staniciach najviac z celého dňa najvyššie zahrali Profesionáli Plus, podielovo získali 6,5 %. Nasledovný Skyfall uhral 5,5 %. Plusku nasledovala Neželaná nevesta na Doma s podielmi pod 5 % a Wau s kriminálkami, ktoré sa dostali raz nad 4 % a dvakrát pod túto hranicu. Dajto s filmom Späť v ringu uhralo vyše 3 %.

Podvečer sa Rodinné prípady dostali okolo 22 %, premiérová Moja mama varí lepšie ako tvoja o niečo stúpla pod 14 %. Televízne noviny sa dostali na približne 26 %, Noviny nad 18 %. Celkovo ich videlo vyše 355-tisíc divákov, čo bolo o takmer 40-tisíc viac ako Televízne noviny.

STREDA: V stredu Joj v prime-time opäť vyskúšala nasadiť akvizičný seriál. V tomto prípade tak však urobila iba v úvodnej dvojporcii ako podporu pre nový seriál Plus. V stredu totiž takto odpremiérovala komediálnu novinku Neserte nám pestúnku, v origináli The Mick, ktorú následne začína od pondelka do piatka vysielať na Pluske o 18:40. Seriál sa na Joj uviedol priemerne, pričom v priebehu rástol ratingami 4 a 4,8 % a podielmi 15 a 17,4 %. V priemere oboch častí podobnú úroveň dosahovali v stredy doterajšie reprízové Prázdniny. Markíza s filmom Uväznení v raji prekročila 4 ratingami s podielom pod 17 %.

Posilnila pritom Doma s Neželanou nevestou a podielmi vyše 6 a 7 %, Profesionáli na Plus prekročili 6 %, Voda pre slony šla okolo 5 %. John Wick 2 na Dajto získal vyše 4 %, kriminálky na Wau sa hýbali medzi 4 – 4,5 %.

Rodinné prípady podvečer tesne prekročili 22,5 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja padla len nad 10 %. Televízne noviny sa prehupli cez 24,5 %, Noviny šli pod 22 %. Celkovo si ich pozrelo 365-tisíc divákov, Televízne noviny o takmer 60-tisíc menej.

Čítať viac...
Nahor