Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj v pondelok večer zreprízovala Gombitovej vystúpenie v Siedmom nebi. Na vrchole však Markíza

Lídrovi trhu vyšiel nástup do nového týždňa excelentne. DOPLNENÉ.

Po nedeľnom veľkom úspechu s reláciou V siedmom nebi sa Joj prebudila do bežného rána. Chuť vysokých nadpriemerov sa pokúsila aspoň jemne pripomenúť zaradením špeciálnej reprízy vystúpenia Mariky Gombitovej v relácii po Paneláku, no vyše desaťminútový strihák, ktorý za jeden deň obletel celý internet a v premiére ho videlo milión divákov, čo pre Joj znamenalo zlomenie niekoľkoročného rekordu, už nadpriemer neprinesol. Pozrelo si ho okolo 230-tis. divákov (12+).

Aktualizácia: Markíza v tom čase rozbehla svoj vlak na najvyššiu rýchlosť. S Búrlivým vínom dokázala získať vysoký nadpriemer, keď seriál sledovalo 12,1 % divákov s podielom 31,2 %. V ratingu šlo o nový rekord aktuálnej štvrtej série. Farma bola taktiež na svojich maximách, mohutne promovaný návrat starých farmárov si nenechalo ujsť 9,8 % divákov s podielom 35,2 %. Vysoko bol po minulotýždňovom útlme Kredenc, ktorý sledovalo 5,9 % divákov s podielom 31,7 %.

V silnej konkurencii si dokázal svoj priestor vydobyť iba Panelák. S ratingom pod 7 % a podielom takmer 17 % uhral aspoň svoj priemer. Nasledujúca snímka Tekken: Boj o život už neuspela s podielom pod 12 %. Televízii z Koliby však opäť robila radosť Plus, ktorá ako jediná celodenne prekročila podiel 5 % a v prime-time dokonca atakovala 6 percent. Podarilo sa jej to vďaka silným Simpsonovcom, ktorých po siedmej večer vysiela opäť s dvomi časťami za sebou. V pondelok dosiahli rating okolo 2 % a podiel takmer 6 %. Nasledujúci Profesionáli sa zas stali najsledovanejším programom malých staníc s ratingom 2,8 % a podielom 7,4 %.

S hlavným programom uspela Plus klasicky, dva diely CSI uhrali podiely pod 6 %, Kráľ zabijakov na Dajto sa šplhal vyššie k sedmičke. Domu potešila tradične Feriha, tento raz s ratingom 2,5 % a podielom takmer 8 %.

Čítať viac...
Nahor