Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v pondelok dominovala: Novinka Uhádni môj vek prevalcovala Markízu, vyhrali aj Noviny!

Večer vyšiel aj Plus, Koleso šťastia k tomu po prvýkrát nestačilo na Moju mamu.

Začiatok nového týždňa sa so štartom novej šou Joj vydaril. Novinka Uhádni môj vek prilákala divákov, keď mala podľa našich informácií odštartovať na ratingu 7,6 % a podieli 23,9 %. V jej konkurencii výrazne prepadlo finále 4. série Vo štvorici po Slovensku, ktoré malo uhral share len 13,5 %. Uhádni môj vek si malo držať divákov až do konca, až po jeho skončení narástlo reprízové Dobre vedieť!, ktoré atakovalo 18 %. Policajti v akcii nevyužili nábeh po silnej novinke, uhrali ale priemer s podielom pod 16 %.

Joj sa darilo aj na iných frontoch. Lídrom bola s Novinami, ktoré vyhrali o takmer jeden a pol ratingu pri podieli 26 %, Televízne noviny sa dostali len cez 22 %. Do krízy sa dostáva Koleso šťastia, ktoré prvý raz nepredčilo kuchársku šou, šlo cez 16 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja stúpla na 16,5 %.

Večer zároveň bodovala Plus s filmom Vykonávateľ, ktorý sa dostal až pod 10 %. Vymenené životy na Doma šli cez 6 a tesne nad 9 %, Križovatka smrti na Dajto sa dostala pod 6 %. Kriminálky CSI na Wau prekročili 3 a 2 %.

Joj bola vďaka vydarenému večeru výrazným lídrom v prime-time, Markízu predbehla o viac ako 6,5 %. Podobný náskok mala v v hlavnom vysielacom čase aj ako skupina.

Čítať viac...
Nahor