Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v piatok rekordná, vianočné Všetko, čo mám rád s najlepším výkonom od štartu! Premiéra Markízy prepadla

Joj týždeň pred sviatkami vyšiel, až na stredu vyhrala všetky večery počas pracovných dní.

Joj na úspechy oboch vydaní Inkognita aj sviatočného Nikto nie je dokonalý nadviazala tiež v piatok. Do vianočného prezliekla aj reláciu Všetko, čo mám rád, ktorá prekonala rekord zo septembra, keď si ju malo pozrieť 8,7 % divákov s podielom 23,6 %. Rekordná mala byť aj v skupine 12+, kde sa mala ťahať až ku 600-tisíc divákom. Markíza večer stavila na nórsku premiéru Operácia Arktída, neuspela s ňou, keď mala ísť cez 6 ratingov s podielom 16,6 %. Jednotka odvysielala priamy prenos galavečera Športovec roka, podielovo mal uhrať 11 %, celkovo si ho malo pozrieť pod 300-tisíc divákov.

Joj dominovala aj na menších staniciach, Plus uspela s filmom Iron Man 3, ktorý sa dostal až pod 9 %, Wau sa zas darilo s kriminálkami, ktoré zhodne šli pod 5 %. Doma s filmom Vianočný princ prekročila 6 %, Constantine na Dajto sa dostal nad 4 %.

Podvečer bola rovnako najsilnejšia Joj, ktorej vyskočil animák Na vlásku. Ratingovo dotiahol večernú premiéru Markízy a v podieli uhral 24,5 %. Posledné Rodinné prípady pred nástupom Oteckov uhrali Markíze share pod 18 %. Televízne noviny mali atakovať 23 %, Noviny s náskokom pol ratingu podliezť 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch hlavných cieľovkách stala šou Všetko, čo mám rád, dotiahnuť ju dokázalo len Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor