Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v piatok naďalej vo vedení, Všetko čo mám rád drží čísla! Babovřesky dostali Markízu z podpriemeru

Markíze pomohlo piatkové nasadenie jej najsilnejších českých komédií.

Najsilnejšia letná novinka drží čísla. Všetko čo mám rád tento týždeň sledovalo 6,7 % divákov s podielom 24,3 %, čo šou opäť prinieslo líderstvo. Markíza ale druhý týždeň porástla, keď jej tentoraz Babovřesky uhrali rating 5 % s podielom takmer 21 %. Komédii pomohla dĺžka, keď silnela po skončení šou Joj, televízii priniesla prvý uspokojivý výkon počas letného piatku. Naj dedinka uhrala na Jednotke podiely 10,5 % a pod 15 % (12 – 54/12+).

Na menších sa najviac darilo Plus s filmom Vojak a podielom pod 8 %, Wau uspela s Myšlienkami vraha a podielmi cez 3 a takmer 5 %. Tichý nepriateľ na Dajto prekročil 4 %, Leto na Long Islande Dome uhralo takmer 4 %.

Podvečer sa televízie k sebe priblížili, Súdna sieň stúpla s podielom vyše 16 %, Susedské prípady klesli s výkonom pod 19 %. Televízne noviny vyhrali spravodajský súboj o pol ratingu, v podieli prekonali 26 %, Noviny atakovali 22 %. Na celkovom publiku naďalej vedú. Najsledovanejším programom dňa sa stala šou Všetko čo mám rád, v univerzálnej cieľovku ju o málo predbehlo len Najlepšie počasie.

 

Čítať viac...
Nahor