Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v novembri prekvapí: Vyťahuje novú doku reality šou zo súkromia Plačkovej!

Kedysi sa práve na obrazovke Joj preslávila účasťou v reality šou, dnes má na Instagrame vyše polmilióna followerov a dočkáva sa vlastného programu.

Joj prekvapivo ešte tento mesiac vytiahne do vysielania novú doku reality šou. Po dlhej dobe sa vracia k zábavným reality formátom, ktoré patrili k stáliciam na jej obrazovke, no postupne ich z programu po prerazení dna so šou o chudnutí Slnko, seno, slanina a odlive divákov stopla.

Televízia netradične programovou zmenou ale aktuálne uvádza novú šou, ktorou by mohla nadviazať na kedysi populárnych Geissenovcov. Tí zo zahraničných obdobných programov ako jediní na jej obrazovke fungovali dlhodobo, priamo na hlavnom kanáli televízie.

Joj oznámila, že ešte tento mesiac zaradí do programu doku reality novinku s názvom Insta Queen, ktorá sa pozrie do súkromia jednej z najsledovanejších osobností na Instagrame, playmate Zuzany Plačkovej. Tá sa zviditeľnila v roku 2012 práve vďaka účasti v reality šou Joj Hotel Paradise, odkedy sa dostala do pozornosti médií a postupne si vybudovala veľkú fanúšikovskú základňu, ktorá sa už na spomínanej sociálnej sieti ťahá k hranici 600-tisíc followerov. Novinka nesie podtitul neobyčajný život instagramovej kráľovnej Zuzany Plačkovej, pričom má ukázať, ako žije kontroverzná playmate, súčasťou šou má byť aj jej manžel.

Televízia nateraz, podľa všetkého, nasadzuje iba pilotnú časť formátu, prípadne pôjde o špeciál, Joj zatiaľ novinku nekomunikovala. Do vysielania doku reality šou Insta Queen nasadzuje v stredu 27. novembra po seriáli Delukse o 21:35, v programe tak nahradí plánovaný film Orol Eddie. Na ďalšiu stredu už však televízia šou neuvádza, pričom po dovysielaní seriálu Delukse plánuje Joj vysielať v stredy v prime-time filmy.

O doku reality šou Insta Queen
Patrí medzi najsledovanejšie na sociálnych sieťach a jej život sledujú státisíce ľudí. Občas má obyčajný život, inokedy siahne po luxuse a bez obáv sa prizná, že si dopraje nielen drahé oblečenie, ale aj luxusné dovolenky. Pred svojimi sledovateľmi sa na nič nehrá a tvrdí, že presne taká istá, ako sa prezentuje na internete, je aj v každodennom živote. Nahliadnite aj vy do „neobyčajného“ života Zuzany Plačkovej. Spoznajte jej manžela Reného a zažite s nimi nielen romantiku, ale aj ich pravú, nefalšovanú a poriadne divokú taliansku domácnosť.

Čítať viac...
Nahor