Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v nedeľu s premiérou Grizly prevalcovala Markízu, Let´s Dance prehĺbilo historické dno! Dominovali aj Noviny

Let´s Dance po veľkom náraste zaznamenalo rovnako veľký pád, podielovo sa prepadlo najvýraznejšie v sérii.

Joj sa nasadenie filmových premiér voči najväčšiemu jesennému projektu Markízy vypláca. Po Jurskom svete sa jej podarilo dosiahnuť ešte väčšie víťazstvo s premiérou Grizly, ktorá sa ratingovo dostala až na 11,5 % s podielom 31,1 %. Bola tak jasne najsledovanejším programom týždňa. Let´s Dance sa, naopak, dostalo späť na dno, keď zopakovalo rating spred dvoch týždňov 6,9 %, podielovo šlo ešte nižšie s hodnotou 22,4 %. Pre tanečnú šou ide o najslabšie výkony v histórii.

Z menších staníc Pastorova žena na Doma uhrala 4 %, Spy Game na Dajto šlo pod túto hranicu. Plus s Amerika má talent podobne podliezla 4 %, Myšlienky vraha na Wau sa hýbali tesne nad 2,5 a 2 %.

Horná Dolná podvečer Markíze vyniesla 23 %, Nové bývanie Joj zas vyše 20 %. Stabilne sa už darí Na chalupe, ktoré podobne prekročilo 20 %. Reprízový Rex, naopak, tvrdo prepadol. Televízne noviny sa prehupli cez 26 %, Noviny o málo prekonali 27 %. Valcovali však v celkovom počte divákov, kde mali ísť až na úroveň 700-tisíc divákov, čo je o takmer stotisíc divákov viac ako druhé Najlepšie počasie.

Rozdiel medzi Markízou a Joj v prime-time tvoril minulý týždeň 1,5 podielového bodu, celodenne to bolo až takmer päť a pol bodu.

Čítať viac...
Nahor