Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v marci taktiež s novým seriálom, spustí Semafor s Maštalírom! Vonku titulná skladba s klipom

Po dvoch novinkách Markízy sa na obrazovkách s vlastným novým seriálom predstaví aj Joj. V rámci proma pokračuje v nedávno začatej tradícii.

Okrem Kuchyne a Mileniek sa budúci mesiac dostane na obrazovky aj tretia seriálová novinky. Joj v marci doplní svoju štruktúru o prvý z očakávaných seriálov, ktoré sa majú objaviť v jej vysielaní túto jarnú sezónu.

Televízia sa totiž pripravuje na štart nového rodinného komediálneho seriálu Semafor, ktorý vzniká na základe zahraničnej predlohy. V tomto smere pôjde o akýsi unikát na slovenskej obrazovke, nakoľko všetky tri seriálové novinky štartujúce v marci – Semafor, Milenky aj Kuchyňa, sú postavené na zahraničnej licencii existujúcich seriálov. Semafor má základy v izraelskom formáte, ktorý bol adaptovaný aj v iných krajinách, okrem iného v Spojených štátoch či Rusku.

Ústrednými postavami nového seriálu budú traja kamaráti po tridsiatke, ktorých život tak trochu pripomína „semafor“. „„Červený“ Maťo je manažérom otcovho obchodu s pomôckami pre amatérskych kúzelníkov a je ženatý s Petrou, asertívnou novinárkou, s ktorou má sedemročnú dcéru Dittu. Mirkovi, riaditeľovi eventovky, začína v perspektívnom vzťahu nebezpečne rýchlo blikať oranžová – prvýkrát v živote totiž zdieľa domácnosť s partnerkou Mončou a jej psom. René je nezlomný sukničkár, ktorému stále svieti zelená. Jeho závislosť na ženách je autentická, zamiluje sa na každom rohu a neustále sa dostáva do zamotaných situácii s opačným pohlavím. Neskôr sa však aj na životných semafóroch troch kamarátov začnú meniť svetlá…“ napísala Joj k seriálu.

Hlavné mužské postavy v seriáli stvárnia Tomáš Maštalír, Martin Nahálka a Stanislav Majer, slovenským divákom známy zo seriálu 1890. Za seriálom stoja práve tvorcovia spomínanej historickej detektívky a rovnako tak komediálneho seriálu Naši, režisérom je Peter Begányi. Televízia avizuje celkovo 20 epizód, ktoré budú minutážou príbuzné skôr kratším Našim. V seriáli si tiež zahrajú Dominika Žiaranová či Alena Pajtinková.

Joj o Semafore hovorí ako o zábavnej komédii pre celé rodiny. Práve oslovovanie širokého rodinného publika je v ostatných rokoch cieľom televízie. „Semafór je rodinná komédia o priateľstve medzi troma najlepšími kamarátmi-tridsiatnikmi, o ich romantických vzťahoch a o živote. V slovenskej adaptácii Semafóru sa diváci môžu tešiť na skvelý humor, vtipné scény, ktoré napísal sám život a obľúbené herecké hviezdy, ktoré sa predstavia nielen v hlavných, ale aj mnohých vedľajších postavách,“ píše Joj.

Televízia aktuálne začala Semafor promovať. Kampaňou pritom nadviazala na predchádzajúce seriály Naši či Prázdniny, ktoré divákom začala predstavovať prostredníctvom ústrednej titulnej skladby a klipu, ktorý k nej pripravila. Titulná skladba sa stala dominantnou aj v prome na aktuálne vysielaných Vlkov.

Čítať viac...
Nahor