Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v lete vyskúša novú zábavnú talkshow! Objaví sa v slote Sedmičky

Televízia otestuje v druhej polovici leta novinku, zaradí ju do druhého večerného pásma.

Už budúci mesiac sa na televíznych obrazovkách objaví prvý z nových formátov. Joj do augustového programu zaraďuje zábavnú novinku, ktorá, zdá sa, zastúpi glosátorskú reláciu Sedem v čase, kedy sa nevysiela.

Joj totižto nasadzuje novú talkshow, ktorá ponesie obdobný názov Päťka. Prvýkrát ju avizuje vo štvrtok 9. augusta v druhom slote po Inkognite o 22:00. Od tohto týždňa z večera definitívne mizne MacGyver. Televízia by si mala Päťku spustením v lete otestovať, vyrobila ju v štúdiu Sedmičky.

Päťka by mala byť zábavná talkshow, ktorá bude mať štyroch stabilných členov. Medzi nich má patriť napríklad Juraj „Šoko“ Tabaček, ktorý bude v programe účinkovať aj s ostatnými členmi zoskupenia Tri tvorivé tvory, ktorými sú Lukáš Púchovský a Stanislav Staško. V stabilnej štvorčlennej zostave Päťky má byť aj Tomáš Hudák, ktorý sa na Joj objavuje aj v Silných rečiach a spoločne s Tabačekom založil prvú roast comedy show Na facku.

Aj tam mohli obaja nazbierať skúsenosti pre novú talkshow. Tá totiž bude postavená nielen na stabilnej štvorici hercov ale aj jednom hosťovi, ktorého budú v štúdiu grilovať. Podľa anotácie televízie budú herci hosťa zapájať aj do svojich improvizácií.

Stand-up Tomáša Hudáka a Juraja Tabačeka

Titulná foto: Lukáš Puchovský, Juraj Tabaček, Stanislav Staško

Čítať viac...
Nahor