Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v lete: Prime-time s filmami vyplnia najmä seriály, do hlavného času sa s novými časťami vráti séria 911!

Zo zábavnej tvorby ponecháva televízia Inkognito a vracia Všetko, čo mám rád.

Aj televízna dvojka počas letných prázdnin značne obmení svoj hlavný vysielací čas. Letný program bude stavať najmä na seriáloch, ktoré zaplnia tri hlavné večerné okná.

Na utorky Joj vráti akčný dramatický seriál 911, ktorý s prvou sériou nasadila v prvej polovici jarnej sezóny. Novinku odštartovala v hlavnom vysielacom čase, kde sa jej podarilo uspieť, no seriál nakoniec vysielala v utorky v druhom večernom okne, kde s ním aj rátala. Seriálu sa ako jednej zmála akvizičných noviniek podarilo uspieť, čo televízia skúsi využiť počas prázdnin, kde odvysiela druhú sériu. Opäť s ňou počíta v utorky, tentoraz už stabilne v dvojporcii od 20:35.

Ako sme vás už informovali, ďalším z hlavných letných programov stanice bude česká séria Čierne vdovy, ktoré Prima s úspechom uviedla túto jar. Viac v tomto článku. Joj bude aj v tomto prípade nasadzovať seriál s dvomi časťami po sebe, a to napriek tomu, že má k dispozícii celkovo iba osem častí. Pobeží v hlavnom vysielacom čase vo štvrtky.

Piatky, ako už je známe, vyskladá Joj skôr pre staršie ročníky so seriálovou klasikou Slovácko sa nesúdi a reprízami Všetko, čo mám rád. Z pôvodnej zábavy bude navyše v pondelky vysielať tradičné Inkognito. Zvyšné dni vyplní filmami.

Tie budú tvoriť jadro programu aj menšej Plus, ktorú Joj od začiatku roka profiluje ako filmovú. Na Wau, vyšpecifikovanej zas na seriály, televízia plánuje zaradiť viaceré nové série. V priebehu leta nasadí sitkom stanice Fox Cool Kids, ktorý o 19:00 vystrieda aktuálne vysielaný sitkom Slobodní so záväzkami. Do denného prime-time k tomu v priebehu leta má pridať seriálovú drámu z nemocničného prostredia Resident.

Čítať viac...
Nahor