Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v lete: Poviedková novinka, špeciály Mojej mamy aj ďalší hit Primy! Plus s premiérami Futuramy

Televízia bude aj v letných mesiacoch pokračovať s vysielaním premiér Inkognita.

Po odhalení niektorých letných plánov Markízy, ktoré sme vám priniesli exkluzívne minulý týždeň, o svojej letnej štruktúre viac prezradila Joj. Tá taktiež prinesie aj mimosezónnom období viac premiérovej tvorby ako v minulosti, pričom pripravuje nový seriál.

Joj v lete uvedie novú poviedkovú sériu s názvom Čert nikdy nespí. Zaradí ju do hlavného vysielacieho času jedenkrát do týždňa. Podľa prvých zverejnených plánov sa tak môže stať v utorky o 20:30. Každý diel prinesie „dve poviedky zo života obyčajných ľudí s prekvapivou pointou,“ avizuje televízia. S poviedkovými príbehmi Joj ráta už dlhšie po tom, čo začala zháňať príbehy do seriálu Bakalári, ktorý by mohla v budúcnosti oživiť.

Na obrazovke televíznej dvojky sa v lete vrátia premiérové časti špeciálov Moja mama varí lepšie ako tvoja, v predbežnom zverejnenom pláne sú zaradené ako hlavný program na piatkové večery. Podvečer by mali pokračovať klasické časti, avšak v reprízach. S premiérami sa aj v lete objaví Inkognito, ktoré by si mohlo zachovať štvrtkový slot. Joj avizuje aj reprízy Našich.

Podobne ako minulé leto aj tentokrát si Joj prepožičia jeden z najúspešnejších sezónnych titulov českej spriaznenej Primy. Kým vlani sa dokázala s úspechom posilniť prvou sériou Vinárov, teraz staví na kriminálku V.I.P. vraždy. Objaviť sa môžu v pondelky. Cez deň zas televízia po dlhom čase vráti na slovenské obrazovky s novšími sériami britský seriál Vraždy v Midsomeri, ktorý by mala vysielať denne v popoludňajších hodinách.

Aj počas leta bude Joj vysielať kinofilmy, medzi ktorými zaradí aj premiéry. Televízia ohlásila filmy Misia: Prezident (Big Game, 2014, Samuel L. Jackson), Charlie Mortdecai (Mortdecai, 2015, Johnny Depp, Ewan McGregor, Gwyneth Paltrow) Thor: Temný svet (Thor: The Dark World, 2013, Chris Hemsworth, Natalie Portman) Wolverine (2013, Hugh Jackman), Mafiánovci (The Family, 2013, Robert De Niro, Michelle Pfeiffer).

Aj pre stanicu Plus pripravila televízia premiérové časti jej značkových programov ako Faktor strachu či Ninja faktor. V slovenskej premiére zas uvedie nové série seriálu Futurama.

Čítať viac...
Nahor