Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ v januári – pozrite sa, aké zmeny pre divákov pripravila

Včera sme vám predstavili zmeny, ktoré chystá na január stanica Markíza, dnes pokračujeme jej najväčším konkurentom, stanicou JOJ. Tá v prvej polovici mesiaca vsadí najmä na akvizičné tituly a pre divákov chystá dve atraktívne zahraničné série.

Až do 6.1. bude JOJ vysielať najmä filmy stále vo sviatočnom nastavení vysielacej štruktúry. Nová štruktúra postupne nabehne od 7.1. Prvé dva týždne však JOJ počíta s vysielaním akvizičných sérií. Od 7.1. do 10.1. uvedie v prime time o 20.15 hod. pokračovanie historickej série Piliere Zeme pod názvom Svet bez konca. Ďalší týždeň JOJ plánuje nasadiť výpravný seriál Vikingovia, ktorý bude vysielať v dvoch častiach za sebou od pondelka do piatku o 20.15 hod. Markíza bude v pondelky, stredy a piatky konkurovať filmami, ale v utorok a štvrtok vlastnou tvorbou – reláciami Zámena manželiek (20.30) a Svokra (21.30).  Víkendový prime time bude na JOJ i Markíze patriť filmom.

Zmena nastáva podvečer, kde JOJ už od 2. januára nasadí seriál Klan – V dobrom aj v zlom, ktorý už dokonca začala aj promovať. Vysielať by sa mal každý pracovný deň o 18.00 hod. v konkurencii reprízy seriálu Susedia na Markíze. Podľa plánov televízie, v novom roku bude pokračovať aj kvíz Páli vám to, ale v zrejme pozmenej podobe a v inom vysielacom čase o 17.25 hod. – po Novinách o 17. Od druhého januárového týždňa sa postupne vrátia späť aj Noviny o 12 a popoludňajšie seriály (Kosti, Podvodníci a CSI Miami). Predpoludním JOJ ráta s britskou verziou Áno, šéfe.

Pôvodná tvorba sa na JOJ začne postupne vracať od 20. januára – najskôr by to mal byť seriál Panelák, ktorý by mal priniesť viacero zmien a neskôr televízia počíta s nasadením noviniek – Kukátko s pôvodnými protagonistami Partičky, krimi-seriálu Vdova s Michaelou Čobejovou a návrat seriálových Profesionálov.

Čítajte aj: Markíza v januári – pozrite si zmenenú programovú štruktúru

 

Čítať viac...
Nahor