Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj v dnešnom spravodajstve s prekvapením: Športové správy odmoderuje medailista z Tokia!

Joj vo štvrtok osvieži svoje spravodajské vysielanie, na jej obrazovku mieri netradičná moderátorská tvár.

Komerčná dvojka pre dnešný večer pripravuje prekvapenie. Priamo divákom ho oznámila moderátorka stredajšieho večerného Športu Lenka Čviriková Hriadelová, ktorá naznačila nezvyčajné obsadenie moderátorského postu.

„Zajtra sa uvidíme v Športe s… Rado to nebude. Máme pre vás prekvapenie,“ uzavrela vysielanie.

O aké prekvapenie pôjde, už aktuálne naznačil generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, na sociálnej sieti. „Už v dnešnom večernom Športe prekvapenie… JOJka s novou moderátorskou tvárou, aj s olympijským striebrom na krku,“ uviedol.

Z tohtoročnej olympiády si strieborné medaily odniesli dvaja slovenskí olympionici – vodný slalomár Jakub Grigar a golfista Rory Sabbatini.

Z priloženej fotografie je pritom zrejmé, že Joj podľa všetkého chystá netradičné vysielanie Športu, ktoré večer odmoderuje strieborný medailista z Tokia Jakub Grigar. 

Podľa všetkého pôjde o jednorazovú udalosť, prostredníctvom ktorej sa čerstvý olympijský medailista predstaví verejnosti aj z inej stránky.

Naopak, spriaznenej českej televízii Prima sa v minulosti angažovanie športovca a olympijského medailistu Romana Šebrleho vyplatilo natoľko, že je jej tvárou dodnes. Predstavil sa rovno ako moderátor hlavných správ, ktorými sprevádzal od roku 2014 až do minulého roka, kedy sa presunul do športového spravodajstva a na spravodajský kanál CNN Prima News.

Čítať viac...
Nahor