Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v apríli: Smutná správa pre Vdovu, ranná šou aj reparát pre Avatara

A k tomu nový akvizičný seriál Suits. Pozrite si, čo pre divákov pripravila trhová dvojka v apríli.

Po plánoch staníc skupiny Markíza na štvrtý mesiac v roku, vám prinášame taktiež programové nastavenie konkurenčnej Joj. Nakoľko tá pripravuje na apríl zmien viac ako Markíza, v tomto článku sa venujeme iba hlavnému kanálu Joj Group.

Nemilo sa mesiac začne pre seriál Vdova. Od 1. apríla ho v utorky o 21:30 nahradí nová 6. séria seriálu Vtierka Castle. Nepôjde však o žiadny krutý žart pre seriál, pre slabú výkonnosť pohybujúcu sa okolo 15 % zotrvá v tomto nastavení aj naďalej. Vdovu však televízia neruší, v jej vysielaní pokračuje v utorky avšak od 22:30 po akvizičnom seriáli.

Seriál Vtierka Castle sa doposiaľ s premiérovými dielmi vysielal v stredy o 22:30, od 6. série tak dostáva lepší čas. V jeho doterajšom slote ho nahradí akvizičná novinka Joj Suits. Seriál káblovej a satelitnej stanice USA Network patriacej mediálnej spoločnosti NBCUniversal patrí medzi najlepšie hodnotené seriály súčasnosti. Žánrovo sa nachádza niekde medzi dramatickým a komediálnym seriálom. Novinke Suits budú v apríli naďalej predchádzať Kosti s deviatou sériou.

V apríli Joj odvysiela aj súťaž krásy Miss Slovensko. Tú nebude výnimočne režírovať Jeffo Minařík ale Tomáš Eibner. Hľadanie najkrajšej Slovenky pre tento rok prebehne v sobotu 12. apríla od 20:30. Inak budú sobotné večery patriť filmom, medzi inými sa Joj pokúsi o reparát s kinohitom Avatar. S tým zažila pri jeho mimoriadne promovanej premiére televízia veľké sklamanie, keď pre výpadky signálu vo väčšine slovenských domácností zo strany Towercomu jej nebolo rekordnej sledovanosti dopriate. Film si popri veľkých výpadkoch signálu pozrelo 25,6 % divákov, v špeciálnej repríze na Plus o deň neskôr v pondelok o 20:00 si ho pozrelo 11,6 % divákov. Avatara Joj uvedie v sobotu 26. apríla.

Hlavnou novinkou trhovej dvojky je spustenie rannej relácie Dobré ráno. Podrobnosti sme vám už na webe MediaBoom.sk priniesli, prečítať si ich môžete tu.

Čítať viac...
Nahor