Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj v apríli: Odštartuje ďalšia novinka Nová záhrada, Pluska nasadí premiérové kriminálky!

Kým Markíza najvýraznejšie upravila program od marca, Joj do štruktúry zasiahne na prelome mesiacov a v apríli.

Po nasadení podvečernej novinky Fajnšmeker, ktorá sa uviedla výrazne slabo a blížiacom sa štarte nového sitkomu Kolabs, predstaví Joj v najbližších týždňoch ešte jednu z avizovaných noviniek. Televízia podľa našich zistení plánuje od apríla nasadiť spin-off Nového bývania s názvom Nová záhrada, relácia by sa bez prekvapenia mala objaviť vo víkendovej štruktúre. Viac o Novej záhrade sa dočítate na konci článku.

Aj Joj, podobne ako Markíza, by inak mala pokračovať v zabehnutej štruktúre. Štandardný program naruší len ďalší ročník súťaže krásy Miss Slovensko, rovnako ako Jednotka RTVS, aj Joj Missku odvysiela počas piatkového večera, finále je naplánované na 24. apríla. Zároveň by sa do dennej štruktúry Joj mali vrátiť Kosti, ktorým sa aktuálne darí v off-time na Pluske.

Práve Pluska bude tá, ktorá sa dočká výraznejších posíl. Na prelome mesiacov by mala stanica podľa našich informácií odštartovať premiérové časti kriminálky CSI Las Vegas, ponúkne už 15. sériu. Objaviť by sa mala v pondelňajšom slote, ktorý je už jediný v prime-time, v ktorom sa CSI na Plus vysielajú. S premiérovými časťami sa tiež vráti minuloročná jarná novinka Agenti S.H.I.E.L.D., ktorej kedysi patril priestor v pondelky po Paneláku na Joj. Seriál však skĺzol do podpriemerov, teraz sa vráti na menšej Plus, kde by mal posilniť budované štvrtkové okno s akčnými seriálmi. S premiérovými časťami by mali pokračovať tiež seriály Biele goliere či Hawai 5.0.

O relácii Nová záhrada
Nová záhrada nadväzuje na dlhoročný úspech jednej z najúspešnejších relácií televízie JOJ Nové bývanie. Hlavnými protagonistami projektu sú televíznym divákom dobre známi špecialisti – záhradný architekt Martin Čurda a skúsený realizátor záhrad František Laššák. Spolu so svojím tímom dokážu divákov naučiť, ako si možno prerobiť nielen záhradu, ale aj terasu, dvor či ovocný sad. Tím bude posilnený aj o záhradnú dizajnérku Martu Salaiovú.

Nová záhrada nie je iba magazín pre záhradkárov, hoci sezónne rady a tipy v nej tiež budú mať svoje miesto. Diváci každý týždeň uvidia profesionálov plniacich jedinečné zadanie. Tím Martina Čurdu nenecháva nič na náhodu, každý krok realizácie konzultuje s priateľmi a príbuznými budúcich majiteľov, ponúka počítačové vizualizácie a dôležitým prvkom sú aj finančné možnosti a cenová kalkulácia. Nová záhrada je vždy aj veľkou výzvou, pretože až prezentácia novovytvorenej záhrady jej majiteľovi po dvoch dňoch práce ukáže, či sa zadanie podarilo, alebo nie.

Čítať viac...
Nahor