Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už vybrala ženíchov do nového Farmára: Úvodnú časť šou odvysiela ešte v apríli!

Už tradične celú zoznamku odštartuje predstavovanie farmárov prostredníctvom úvodnej epizódy, ktorú televízia nasadzuje niekoľko mesiacov pred začatím samotnej šou.

Farmár hľadá ženu bude jedným z hlavných programov Joj na najbližšiu jeseň, pričom televízia už vybrala hlavných hrdinov štvrtej série šou. Ohlásená romantickejšia verzia reality zoznamky prinesie klasické predstavovanie vydajachtivých farmárov spojené s náborom potenciálnych neviest.

Štvrtý ročník šou sa po prvý raz na obrazovke podľa našich informácií objaví ešte v apríli a to vo štvrtok 30. apríla po Divokých koňoch o 21:45. Jeden týždeň tak Joj vynechá sitkomovú novinku Kolabs.

Formát Farmár hľadá ženu patri k najkontroverznejším projektom Joj. Prvé dve série však televízii priniesli úspech a spájajú sa s obdobím, kedy bola sledovanosťou na výslní. Joj uviedla šou pravidelne v rokoch 2010,  2011 a 2012, kedy však bežala aj naposledy. Tvorcovia nechali úroveň šou poklesnúť až prinízko, čo sa nestretlo s pochopením divákov. Po troch rokoch to televízna dvojka skúša s kontroverzným formátom opäť. Potenciálnych uchádzačov sa snažila v náborovej kampani presvedčiť, že tento raz bude pre nich hľadať skutočnú lásku.

Čítať viac...
Nahor