Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj po štyroch rokoch oživí ďalší formát, preslávil sa trapasom v živom vysielaní! Štart nakoniec odkladá (aktualizované)

Kedysi bežal denne, teraz z neho televízia spraví týždenník.

S formátmi, ktoré zažívajú na slovenskej televíznej obrazovke comeback, sa roztrhlo vrece. Susedia, Inkognito, Pevnosť Boyard, Panelák, Sedem, Koleso šťastia, Vylomeniny či Let´s Dance, aj tú programy, ktoré sa v ostatnom období vrátili po neraz mimoriadne dlhom čase na obrazovky a niektoré z nich dokázali divákov pritiahnuť aj po rokoch.

K bohatému zoznamu programov oživených z minulosti pribudne najnovšie aj lifestylová diskusná relácia Joj, ktorú televízia vysielala na jar 2013. Televízia sa totiž rozhodla vrátiť k talkshow Supermama, ktorú v minulosti nasadzovala denne od 13. hodiny a dopĺňala ňou svoje obedné vysielanie s Novinami o 12.

Aktualizácia: Supermama sa po novom zmení, a to ako formátovo tak nasadzovaním. Televízia zo značky spraví týždenník, s ktorým tentokrát obsadí ranný slot. Po prvýkrát sa Supermama v programových plánoch Joj objavila v piatok 9. marca, patriť jej mal čas od 8:15 a vyhradený má vyše hodinový slot do 9:25. Televízia ale jej nasadenie aktuálne prehodnotila a uverejnila programovú zmenu, po ktorej návrat Supermamy odsúva na neurčito. Rozbehnúť ju má v marci.

Rovnako ako pred štyrmi rokmi bude talkshow pre mamičky sprevádzať tvár známa najmä zo Súdnej siene, Renáta Názlerová. Supermama vydržala pôvodne vo vysielaní Joj len jednu sezónu, nepodarilo sa jej stabilne dosahovať dostatočné výkony. Napriek svojmu vysielaciemu času aj výkonnosti sa však dokázala presláviť vďaka možnosti pre divákov dovolať sa do štúdia naživo. Túto možnosť využil jeden z divákov, ktorý Názlerovej aj hostkám v štúdiu popísal problémy, s ktorými sa potýka pre synovu neúnavnú chuť masturbovať.

Telefonát, ktorý preslávil Supermamu

Čítať viac...
Nahor