Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj už ukázala Loja v novej akčnej kriminálke, hercov čakajú aj kaskadérske kúsky! (FOTO)

Markíza zároveň Loja okamžite potvrdila v pokračovaní Búrlivého vína.

Už v čase prvých týždňov natáčania novej kriminálky Za sklom Joj prichádza s viacerými informáciami o novinke. Po odhalení hlavnej dvojice Tomáša Maštalíra a Jána Koleníka portálom Mediaboom.sk potvrdzuje aj angažovanie Juraja Loja, ktorý bol doteraz tvárou Markízy. V novej krimi stvárni vyšetrovateľa kriminálnej polície.

Joj zároveň pripomína, že v novej kriminálke čakajú na hercov náročné scény. Ako je už známe, Za sklom bude krimiseriál postavený aj na akčných scénach, pričom tváre novinky sa budú musieť popasovať aj s náročnými kaskadérskymi kúskami. Herci podľa našich informácií absolvujú kvôli seriálu aj špeciálne tréningy.

juraj loj za sklom

V deň, keď bol Juraj Loj odhalený ako súčasť nového projektu Joj, ho Markíza zároveň okamžite potvrdila v novej sérii Búrlivého vína. Urobila tak prostredníctvom Instagramu. Rovnakou cestou zas Joj oficiálne potvrdila Loja v pripravovanej kriminálke, pričom pripojila odkaz na konkurenčnú vínnu ságu. „Žiadny romantik, ale poriadny akčný čávo,“ napísala krátko o Lojovej postave.

Kriminálka Za sklom by sa už aj podľa informácií Joj mala dostať na obraz tento rok, bola by tak jedným z jej jesenných ťahákov. V súvislosti s potvrdením krimi na jeseň je tak otázne, ktoré ďalšie seriály nakoniec tento rok pustí na obraz, a ktoré si ponechá do ďalších sezón. Popri ďalších projektoch pripravuje novinky Hotel a Prázdniny, na jeseň sa s určitosťou dostane na obraz druhá séria komediálneho seriálu Naši.

Čítať viac...
Nahor